Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Hogyan tudnék összejönni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 éve ismerkedtünk meg, azóta legjobb barátok vagyunk, mindig mindent megbeszélünk egymással. Én mióta először találkoztunk azóta szerelmes vagyok belé, egy jó 2 éve ezt már ő is tudja. Mikor ez világossá vált számára azt mondta hogy nagyon szeret de csak mint barátot es sosem érzett többet barátságnál. Aztan telt múlt az idő, a barátságunk megmaradt, sőtt még erősödött, aztan egyszer csak reggel ahogy beérek suliba kaptam tőle egy üzenetet amiben leírta hogy mar gondolkozik egyideje hogy elmondja e nekem de úgy gondolja hogy én is elmondtam neki anno mindent akkor úgy Fair ha ő is elmondja hogy mióta sűrűbben találkozunk (ez előtte kb 2 hetet jelen amikor napi rendszerességgel es volt hogy naponta többször is találkoztunk) ő is kezd többet érezni barátságnál, DE szeretné ha egyenlőre minden a régiben maradna köztünk, mert nem szeretné hogy a gyerekes hülyeségek miatt(amik miatt az eddigi összes (3) kapcsolata is tönkrement) menjen tönkre a mienk is.

Azóta már hallottam tőle is, barátnőjétől is, hogy azt mondta neki hogy azért akar várni mert majd hozzám szeretne jönni feleségül, mert, hogy nagyjából amúgy pontosan ugyan az az érdeklődési korunk, az életstílusunk es nagyon jól megvagyunk egymás mellett sokat tanulunk egymástól és Nagyon sokat segítjük is egymást.

Vagy egy kozos ismerősünk aki mindig megkérdezi tőlem is ha találkozunk es tőle is ha ők találkoznak hogy amúgy mi mit nem jövünk össze mikor mindenki szerint aki ismer minket a városban mi nagyon is osszeillunk. Mindig azt mondja rá hogy azért ,ért még várunk.

Kérlek segítsetek, hogyan tudnék összejönni vele? Mióta ismerem en más lányra nem tudtam nőként nézni csakis barátként és tudom, érzem hogy szívem legméllyéből szeretem és hogy számomra Ő az igazi.

Segítsetek pls!

18/F

Ő pedig 17/L



2014. aug. 3. 11:23
 1/3 anonim válasza:
0%
Tudod ki olvassa ezt végog
2014. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy romantikus pillanatban mond el neki újra h bejön neked és mond meg neki h te még képes vagy várni ,de már elég rég óta nem bírsz másra nézni és h szerinted müködne úgy is ha most összejönnétek.........habár ez nem tudom h mindenkiél bejönne -e :/ a másik opció ha vársz rá vagy valahogy máshogy tudatod vele h mennyire összeakarsz vele jönni
2014. aug. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mond el amit nekünk hogy mit érzel és hogy képes vagy várni.

:D Sok sikert :D

2014. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!