Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után másnap írt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után másnap írt, hogy jól érezte magát és reméli, hogy hamarosan újra lát. Válaszoltam, hogy én is szeretném újra látni. Eltelt 4 nap és nem jelentkezett. Miért?

Figyelt kérdés
Az első randit is én kérdeztem meg, erre ő, hogy végre megkérdeztem. Oké, talán felénk, de írtam neki, hogy én is szeretném újra látni, tehát vissza utasítától nem félhet. Akkor mi a baj? Ja, és nem volt csók sem.
2014. aug. 5. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki a fiú a történetben?
2014. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom, lehet én rákérdeznék hogy miért nem ír, meggondolta-e magát, vagy rád vár, szóval írj rá még ma.
2014. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék, mert ez így fura. Nem kell rögtön a legrosszabbat belelátni, de én a helyedben szeretném tudni mi az eltűnés oka.
2014. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő a fiú. Társkereső oldalon ismerkedtünk meg, ma is láttam online. Csütörtökön volt a randi, pénteken írt, vasárnap megnézett az oldalon és ennyi. Nem akarok nyomulósnak tűnni és azt sem, hogy azt higgye oda vagyok érte
2014. aug. 5. 18:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp az előbb írt, hogy elmegyek e vele moziba csütörtökön. Úgy örülök. De most vissza kapja. Nem írok neki csak holnap :-))
2014. aug. 5. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt :P
2014. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!