Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szebeni Patrik kérdése:

Megismerkedtem egy lánnyal egy sátrazós táborban, az utolsó éjszakán velm akart aludni, mikor hazamentem láttam facebookon hogy van pasija?

Figyelt kérdés
Aztan egy héttel késöbb elhívott mozizni, akkorra mar sokat beszeltunk persze csak facebookon aztan a baratnoje folyton hajtokatta rola a baratomnak akinek a baradnoje hogy nem jonnek ki egymassal (marmint akit megismertem csaj pasijaval) igy hat elmentunk igy 4esbe aztan hazamentunk. Azóta nem ir vissza, es a baratom baratnoje akit megismertem csaj baratnoje azt irta a baratomnak hogy szakitanak. Ez most mi. Meg a taborban arra is hajlando volt hogy vele ejszakazzak, nöilogika, magyarazatokat kerek toletek, de ne olyat hogy k. mert egyaltalan nem az csak nagggyon erdekes a logikaja, nem tudja hogy a baratsag milyen hatarokkal van, es a masikar teljesen osszezavarja, azt hiszem tole hogy ossze akar jonni velem, aztan kiderul hogy van pasija, aztan ugyanugy elhiv mozizni mintha meg mindig ossze akar jonni velem aztan kesobb facebookon meg nem valaszol.

2014. aug. 9. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a srác miatt nem válaszolt. Tetszel neki szerintem, próbálj meg vele valahogy beszélni. Tisztázzátok most mi a helyzet.
2014. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, beszéljétek meg
2014. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szarj a csajra nagy ívben. Majd ha akar valamit, akkor leírja szépen konkrétan. Hidd el, tapasztalat.


21/F

2014. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű.

"Tarzan-effektus": Nem engedi el az egyik liánt, amíg a másikat még nem fogja.

Értsd: ott akarja hagyni a kaniját, de kell más valaki helyette. Ha összejössz vele ugyanígy fogsz járni egy idő után.

2014. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Veleten nem madarason van az a tabor????
2014. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, pontosan ilyen válaszokat vártam, nem nem madarason van, volt a tábor, nagyon messze onnan, ez afféle kenutábor. Szerintem a jány tényleg nem tudja hog mos mit szeretne, de majd kiderül, köszönöm mégegyszer :-D
2014. aug. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!