Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok/Biszexek/Melegek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/Biszexek/Melegek, az első randitoknál tudtátok, hogy melyik nemhez vagy mindkettőhöz vonzódtok? És milyen volt számotokra az első randitok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első "randim" lánnyal volt.

Jóvolt,bár nem nagyon tudtunk szóhoz jutni:)

egy lany:)

2014. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valójában 23 évesen kezdtem el úgy igazán randizni, ami elég durva. Eddig a modern kor ismerkedési szabályai szerint ismerkedtem, előzőleg pasikkal, utána lányokkal is. Találka, utána szex, néha rögtön első alkalomkor, néha utána. Mondjuk az sokat tesz, hogy nagyon jó az ember ismerőm, ezért hamar kiderül számomra, hogy ki az, aki szimpatikus és ki nem. Aztán 23 évesen rájöttem arra, hogy ha igazán komoly kapcsolatot akarok, későbbi házassággal, akkor türelmesebbnek kell lennem és nem egyből leteperni a nőket. Megismertem egy lányt egy buliban, aki meg is fogott. Egy hónapon át ismerkedtünk, míg végül ő támadott le már. :) Nagyon jól megvagyunk, ez eddig a legjobb kapcsolatom. Mindenesetre szerintem nemtől függetlenül az első randi mindig érdekes. :) Az írásomból gondolom kivetted, hogy elejében még nem tudtam, hogy a nőket szeretem. :)
2014. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, direkt barátnőt kerestem. nekem is viszonylag későn, 22 évesen volt az első randim. Előtte volt egy-két tétova smárolás meleg bulikon, de abból nem lett semmi komoly.

Hogy milyen volt? Zavart és bénázós.

2014. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!