Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még olyan itt, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan itt, aki úgy érzi, hogy bármit is tesz, sosem lesz elég jó egy szép csajnak?

Figyelt kérdés
Nekem ez teszi pokollá az életem, úgy érzem, bármit csinálok, akkor sem leszek elég jó egy olyan lánynak, amilyen tetszene nekem.
2014. aug. 13. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj pufi csajokkal.
2014. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen!En magas vekonynak szulettem,barmennyit gyurok sosem leszek eleg jo egy szeo csajnak.
2014. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ezek a fránya szeo csajok, nekik semmi sem jó.
2014. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2014. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként érzem így.
2014. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

En is igy erzek de szarok ra a legtobb csaj hulye pitsha es nem erdemelnek meg engem es a hozzam hasonlokat

Jo partyt a hulye pawa ghechikkel ribizlik

2014. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! Üdv a klubban drága barátom! :)
2014. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ugyan már, annyi minden számít, a kinézet csak egy tényező a sok közül. Igaz, hogy ez az amit először "mutatsz meg" , de ez az, ami idővel egyre kevesebbet számít. Persze van az a szint, ami már visszataszító, de ha ettől a szinttől EGY FOKKAL JOBB VAGY, AKKOR BÁRKINÉL VAN ESÉLYED, ha meg nem vagy jobb, egy minimálisat biztosa tudsz változtatni(pl ha kövér vagy, akkor fogyókurázz) Viszont ajánlanám, hogy a nőkben te se csak azt nézd, hogy mennyire dögös, rájuk is igaz, hogy ez csak egy tulajdonság a sok közül. A másik pedig. Már ha komolyan gondolod, nem csak futó kalandokat, stb. keresel.

Meg sem érdemelnek azok a lányok, akik csak és kizárólag azért jönnének össze veled, mert annyira jól néznél ki....

Szedd össze magad, ne szomorkodj, nem az számít mi vagy, hanem az, hogy mit hozol ki magadból.

2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Előző vagyok, 17f azt lefelejtettem:D
2014. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.
2014. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!