Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek finom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek finom, de érthető, lényegre törő?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy nagyon félénk lány megadja a bizalmat hónapok utáni beszélgetés, győzködés után arra, hogy találkozzatok, erre te rájössz arra, hogy míg érte küzdöttél csak kiszerettél belőle és már nem akarsz tőle semmit, de ő egyre jobban megkedvelt és nyílt feléd. Mit lehet mondani? Lehetőleg értelmes választ.

2014. aug. 14. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
há szeres vissza belé :D
2014. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy példa : szivem, meleg vagyok
2014. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De rájöttem, hogy ez nem fog menni vele, eddig is küzdelmes volt, míg idáig eljutottunk, hogy bizalmat nyert tőlem és akármilyen szép, nem akarom megbántani, de úgy érzem, hogy már nincs visszaút.
2014. aug. 14. 01:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de elég tapló vagy. Tudom, hogy az érzelmeket nem lehet befolyásolni, de itt volt ez a lány, aki abszolút bizonytalan másokkal, aztán nagy nehezen már kezd bízni benned, úgy érzi, hogy minden oké, kedvel, stb. erre te most utasítanád vissza. Ezzel még jobban tönkreteszel benne mindent, pedig így is voltak szegénynek problémái!


Már akkor abba kellett volna hagynod, amikor elkezdődött benned a távolodás, akkor még nem okoztál volna neki ekkora csalódást. Így viszont már cs*szheted, így is úgy is még jobban tönkrevágod a bizalmát.

2014. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom az vagyok, de lehet, hogy az is közre játszik, hogy nyár eleje óta akartam volna látni és még most jutottunk idáig. Még megpróbálom az első randit, hátha az, hogy látom visszahoz belém valamit.
2014. aug. 14. 01:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is próbáld még meg. És legyél türelmes vele, biztos vannak problémái, ha ennyire bizonytalan. (Magamból indulok ki, én is ilyen vagyok.)
2014. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy innentől már nem lesz olyan zötykölődős. Én se ugrok senki nyakába rögtön, szóval ha eddig küzdöttél, akkor nem hiszem hogy ne lenne neked fontos.
2014. aug. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dutchlm válasza:
Ha nem is találkoztatok hogy szerettél bele? Miért kellett több hónapnyi beszélgetés hogy találkozzatok? Hogy szerethettél ki belőle, ha alkalmad sem volt hogy belészeress. Szerintem találkozz vele, és ha jól érzed magad találkozz vele legközelebb is, ha nem nem.
2014. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!