Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Üdv. Elhívtam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Elhívtam egy lányt randira. Mit vigyek neki, és mit mondjak?

Figyelt kérdés
Virágra gondoltam, de mit mondjak, hogy szép mint ez a virág? És mikről beszélgessünk?

2014. aug. 17. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy szál rózsa. Nem kell semmit mondanod, csak odaadod és adsz neki 1-2 puszit, ennyi. Minden alakul magától.
2014. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a virág, azért nem jó ötlet, mert ha pl elmentek sétálni vagy moziba, akkor cipelje magával egész úton? Akkor adj neki virágot, ha el mész hozzájuk. Mert akkor azonnal vázáva tudja tenni. Vigyél neki pl csokit. Vagy egy kedves kis plüssfigurát, ilyen kis szatyorba, amit azért könnyebben tud vinni. És arról mindig te fogsz az eszébe jutni, mer tudja, hogy az első randi alkalmával kapta.
2014. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mondanod semmit, mindössze ennyi a dolgod.

[link]

2014. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első randira csak magadat vigyed. :D
2014. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vigyél kottont.
2014. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Vihetsz virágot, de azt tudd, hogy melyik színt szereti és melyiket nem, mert pl én utálom a pirosat és örülnék, hogy hozott virágot, de egy kicsit a szívem mélyén fájna, hogy nem tudta, hogy én utálom a pirosat. (Ha pl. piros virágot hozna)

Ha nem virágot viszel:

Viszont nem kell nagyon csicsás dolgot, csak érezze azt, hogy Te ezt komolyan gondolod és nem csak játszol vele. és a szándék a fontos! Vagy vigyél neki olyat, amit biztosan tudsz, hogy szeret! (Virág, csoki..stb)

2014. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ASOT ***** válasza:
Első randira ne vigyél semmit csak magadat jó formában.
2014. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem első randira nem kell vinni semmit

persze azért biztos értékeli ha egy apróságot adsz (egy szál virágot vagy csokit), de szerintem elsőre nem kell

(amúgy lány vagyok és én se várnám el, sőt eszembe se jutna hogy bármi ilyesmit adna a fiú az első randin)

2014. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szép mint ez a szál virág xd
2014. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább hívd meg vmire a randin
2014. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!