Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Megakarom bántani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megakarom bántani alázni eltaposni. Mi a véleményetek tanácsotok?

Figyelt kérdés
A barátommal 1hónapja szakítotam 3éve voltunk együtt. A szakítás után nagyon maga alatt volt könyörgött hogy legalább beszélgessünk vagy pár smst írjunk egymásnak egy nap ebbe bele mentem. észre vettem hogy hangulat ingadozásai vannak a pl : a reggel írt egy smst hogy mennyire szeret és vissza akar kapni délutánra már nem akart semmit és nem is válaszolt az smseimre . Pár nappal később kiderült hogy randizgat egy nála 10ével fiatalabb lánnyal. Reggel mikor a lány még nem irt neki akkor irta az smset nekem hogy visza akar kapni. Délutánra mikor már telefonálgattak vagy randit beszéltek meg akkor már nem akart tőlem semmit. Ez engem nagyon megbántott hihetetlenül nagy lett bennem a gyűlölet és az is hogy valahogy bosszút álljak . Mi a véleményetek tanácsotok? Egész nap ideges vagyok és megakarom őt alázni bántani széttaposni

#megbántás #megboszulni
2014. aug. 18. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megértelek, de nem kéne ezt ennyire tragikusan felfognod. Úgy látta, veled nem sok esélye van, ezért talán gyorsan bele próbált menekülni egy másik lánnyal a találkozgatásokba.
2014. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ezért nem tudom miért akarod megalázni attól neked nem lesz jobb. Inkább örülj neki hogy talált valakit és te is lépj tovább.
2014. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy fel vagy dúlva. De a harag rossz tanácsadó! Hidd el meg fogja ő kapni a pofonokat az élettől. Talán egyszer jelen is lehetsz egy ilyen nemes pillanatban.
2014. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak? Madarat tolláról, embert barátjáról lehet megismerni?


Ezt látnod kellett volna sokkal hamarabb, hogy kit választasz!


Én egyszerűen nem állnék vele szóba. Soha többet!

2014. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Állj le.

A gyűlölet csak téged éget, őt nem. Hiába akarod alázni, te jársz a végén rosszabbul, mert nem fogod jól érezni magad tőle.


Lépj tovább.

2014. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem csinálni, egyszerűen ne válaszolj a hívásaira és az sms-ekre. Facebookról pedig egyszerűen töröld. Sokkal jobb így, mintha bosszút állnál rajta.
2014. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nok mint te kibeleznelek a helyebe
2014. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nemtudok vele nem szóba állni mert annyira zavar annyira gyűlölöm hogy legalább szavakkal akarom bántani vagy akármivel hogy fájjon neki
2014. aug. 18. 23:33
 9/17 anonim ***** válasza:
ugyis szakítotatok és még egy tetü is nem? akkor hagyd a francba. az ilyen embereket jobb elkerülni.szólj neki hogy ne irogasson. aztán szevassz. ne rágd magad ilyesmin az csak felemészt.
2014. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Épp ismerkedik és randizik valakivel, valószínűleg felfokozott izgalomban. Szerinted érdekli ezután, hogy te hogy pattogsz körülötte? A lányra gondol, akivel találkozni fog, nem zavarja, hogy te miket károgsz.


Csak magadat égeted.

2014. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!