Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy. (több lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy. (több lent)?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy a lányok jobban bírják szingliként, mint a fiúk?

2014. aug. 22. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért,mert könnyebben szereznek alkalmi partnert.
2014. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fordítva vettem észre.
2014. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom

A nok erosebbek

2014. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%
Mert olyankor mi nők örülünk neki, h csak azzal kell foglalkozni, hogy hallgatjuk a bókokat illetve maximum randizgatunk néha de semmiképp nem kell azért aggódni, hogy éppen a pasid kivel csal meg vagy éppen azért mert biztosan megint féltékenykedik valami miatt ... Szóval nyugodtan bulizhatunk és minden időt magunkra fordíthatunk ami egy nőnek sosem elég.
2014. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont h a pasik bírják jobban a nők 30 körül bekattanak h gyerek kell.

De a pasik vidáman el vannak, nélküle.


Am ez h csak párban lehetsz boldog egy baromság.

Amire te gondolsz az egyedülálló a szingli az aki nem szeretne partnert direkt, az egyedülálló meg az aki kapcsot keres de egyedül van perr pill.

2014. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!