Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy aki nem született annyira jó külsejűnek, annak jó lesz olyan pár is, akit nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenkinek igénye van rá, hogy olyannal legyen, aki a szemében gyönyörű, és aki erről lemond, az csak elfojtja magában a dolgokat.
2014. aug. 23. 14:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es: van benne valami, bár én egy kicsit módosítanék. Én inkább úgy vagyok vele, hogy egy nő ha csak átlagos adottságú, de igényesen öltözik és ad magára, az már jól fog kinézni. Viszont én ezalatt nem a "kirakatba pakolást" értem, hanem hogy igényes, nőies az öltözködése. Sok nő azzal rontja le az összképet, hogy ilyen formátlan, semmilyen uniszex ruhákban jár.
2014. aug. 23. 15:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen így van... Mármint persze, ha kipakolsz, feltűnőbb vagy és odamennek hozzád -> ergo jobb eséllyel találsz párt is, de épp nem olyan régen találkoztam egy nagyon is szolid kinézetű hölggyel, aki annyira varázslatos személyiséggel rendelkezik, hogy totál levett a lábamról. Persze lehet, hogy ez csak az én hülyeségem és a külsőt kéne előre helyezni... De szerintem ezt ti sem így gondoljátok :D
2014. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Háááááááááááát, nekem a személyiségem se valami elbűvölő. P|cs@ba...
2014. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!