Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki tud értékelni egy természetszerető kalandvágyó fiut? Egyáltalán vannak még ilyenek?

Figyelt kérdés

14-éves fiu vagyok. nagyon szeretek túrázni,biciklizni,sátorozni,és minden mást aminek köze van a természethez faluban lakom ezért nekem a természet nem csak a hétvégi programom mert amúgy is abban élek és csak egy karnyújtásnyira vannak töllem a jobnál jobb helyek mindig szeretnék egy új helyre eljutni szóval igazi kalandvágyó személyiség vagyok!

kiegyensújozott boldok életet élek és nagyon sok olyan barátom van akikkel egyformán tekintünk a természet világára! De mindig is hiányzott a szerelem! eddig nem találtam meg! Egyáltalán van olyan lány aki bírja értékelni az ilyen fiukat akit még nem szippantott be ez a romlott világ és látja a 2 világ közti külömbséget és tudja hogy nem a divat és a bulizás az élet hanem egy jó túrázás,sátorozás stb.. pontosan egy ilyen lányra gondolok: kiegyensúlyozott,komoly,szép,inteligens és komolyan gondol egy kapcsolatot és tökéletesen harmonikusan egy hobbinak birnának élni!!



2014. aug. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de mèg kevesebben vannak mint mi, egyszerűen normálisak. L
2014. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fúú... Hát én mag azt utálom, amikor megkerdezek egy csajt hogy mi a hobbija, mit szeret csinálni akkor azt mondja hogy nem tudja... Na és akkor visszakérdez hogy én mit szoktam csinálni és elmondom hogy mit szoktam és akkor meg össze vissza szidnak hogy milyen bolond vagyok hogy ilyenre szórom a pénzem, aztán közben még keresek is rajta. De akkor is az megy, hogy mekkora hülye vagyok, hogy azzal töltöm az időmet... Nyugi. Nekem is elegem van abból hogy nem tudják elfogadni a hobbimat.
2014. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen ők hülyének tartanak minket de mi tudjuk hogy mi 1000x jobban járunk mint ők!!!
2014. aug. 26. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen fiút keresek, megnyugtat hogy ezek szerint léteznek :D A környékemen sajnos nincsenek hegyek de falun lakok én is, inkább erdőkbe, földutakon túrázgatok az van bőven :)

14/l

2014. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek mar normalis lanyok. Sajnos az agyukat sokkal konnyebb befolyasolni a mediaval meg a szennyel. Ez van, nincs mit tenni, ha annyira nagy turazo vagy annyival jobbak az eselyeid, hogy konnyebben boldogulsz majd egy 3.ik vilag beli orszagban ahol, meg lehet normalis not talalni.
2014. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 éves lányként mondom, hogy igenis vannak normális lányok, csak mivel pont attól h normálisak, nincs feltűnési viszketegségük. tehát olyan helyen kell őket keresni ahova a ribizlik és plázacicák nem járnak.
2014. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vannak még... Pl én a barátnőimmel szoktam sátrazni. :) Rajtam kívül a barátnőim közül 1 szeret futni, elmegyünk a tóra és futunk, hétvégén és szünetekben mindig lesétálunk a dombra vagy a tóra vagy az erdőbe. Vannak még ilyenek és kicsit néha sértőnek gondolom, hogy a mai lányokat mind lehordják egy kis plázacicának meg túlkorosnak meg egyébnek, közbe vannak kivételek... Mondjuk ez attól is függ, hogy hova születsz, a mi városunkban népszerű a biciklizés, futás, túrázás (szoktak tartani az erdős részekben) meg az egyéb sportok is. Itt van például az o. edzőtábor is... :D

14/L

2014. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!