Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csepeli randihelyeket mondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csepeli randihelyeket mondanátok?

Figyelt kérdés
15/F Nem vagyok csepeli,de egy lányhoz mennék ki csepelre,randiznánk,és nem ismerek csepelen jó helyeket:(

2014. aug. 26. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
csepel city komoly hely, inkább üljetek fel a hévre, és randizzatok a dunaparton :D
2014. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szobára:D
2014. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üljetek be a Falatozó bárba egy jó kakastökepörköltre. :D


csekkold le a helyet 19.50-től (ha tudsz angolul)

https://www.youtube.com/watch?v=84VtYYhySI4

2014. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 válasza:

Csepelen lakom már gyerekkorom óta, de ez a kérdés engem is elgondolkodtat (jó hely). Kinek mi a jó?! Attol függ mit szeret a lány. Enélkül nem lehet mit mondani...

Szerintem nem baj ha megkérdezed tőle, hogy milyen helyek vannak ahova mehetnétek, akkor nem éri csalódás (maximum téged). Mára már nem érvényes hogy határozatlannak tűnsz attol hogy nem ismered a helyeket, sőt lányok sokkal jobbak ebben. Lehet viszont inkább azt szeretné hogy ha olyan helyre mennétek amit még nem ismer, vidd el a te megszokott, bevállt helyedre, legalább kiderül ha valamiben különböztök. Nem teszik neki akkor is még meg lehet beszélni hova menjetek, mihez lenne kedve.

A döntés mindig a nőké!!!

2014. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Randben.. Köszi a válaszokat!:)
2014. aug. 28. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!