Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatunk a lánnyal de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor180601 kérdése:

Találkozgatunk a lánnyal de ő neki még sose volt barátja és nem akarja elsietni a dolgokat nem járunk, de szeretem és ő is szeret (elvileg:D) és ha találkozunk/randizunk akkor egy szájrapuszi lehetne szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ő is szeretné, akkor igen. Nézz rá, hogy mennyire vevő, esetleg arcra adj neki puszit.

L

2014. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem se azzal indíts.

Szerintem is figyelni kell.

Szerintem arc simítás, kedvesen, nagyon finoman , de jelentőségteljesen. Közben nézed Őt és "átnézed" hozzá az érzéseidet.

2014. aug. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is mindig nagyon félénk voltam.

Alig ismertem a fiút egy hónapja, majd elhívott egy mozira. A film végén kinéztünk egy teraszra, ahol végül megcsókolt.

Hazafele már a kezemet fogta, úgy jöttünk. Kikísért a buszmegállóba, mert eggyel odébb lakom mint ő, majd ott is megcsókolt. Nekem ez volt az első és nagyon szép volt. Jól tette, hogy mert cselekedni, mert igazi férfiként tudtam rá nézni.


Ezután szép lassan egyre többet simogattuk, csókoltuk egymást, de az első időkben, nem akartam, hogy bárki lássa az utcán. Aztán szép lassan feloldódtam, mára már az első aktus élményei is a fellegekig röpítettek.


Ahhoz képest, hogy nagyon félénk voltam, nálam ez a legjobban sült el. Nem tudom az a lány milyen, de ha már rendesen randiztok, akkor szerintem nem lenne nagy probléma.


Hány éves? Az is fontos, mert ha túl fiatal, akkor várj még egy kicsit.

2014. aug. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Válasz a jó!
2014. dec. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!