Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek be a bringás pasik?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki versenybringára ül, miközben mások a bőrt rúgják, mert próbál kicsit egyedi lenni. Belsőleg sem az a beképzelt 'swag' f**z, hanem próbál önmaga lenni. És nem stréber, de nem is hanyag. Szerintetek? (Bocsi az E/3-ért).

16/F


2014. aug. 27. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem sport és közlekedési eszköz is a bringa, outi vagy monti, mikor melyikhez van kedvem és lehetőségem. :)

Hogy éreztessem mennyire fontos nekem: ha valaki kérne hogy mondjak le róla végleg. Nem, semmiért sem mondanék le róla életem végéig. :D Még ha össze is jöhetnék most a kiszemeltemmel cserébe, akkor sem. Jó hogy nem ilyen idióta szabályai vannak az életnek, és enélkül is összejöhetek, csak rajtam múlik. :) 20/F

2014. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én egy bringással, soha nem jönnék össze... Azok általában csövesek... De ha te nem vagy az ,akkor jó ;) :D
2014. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 Ne az ilyen bmx-es suttyúkat tartsd azért szem előtt légyszíves. :D
2014. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem tökjó ha főleg egy 16 éves pasi Bringázik :) én 13 vágyok , apummal szoktam eljárni hegyekbe,terepre,és beton útra is :) természetesen Mountain Bikekal és komplett felszereléssel :)
2014. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pacsi, egyébként én hegyikerékpározom, az izgalmasabb. 18/f
2014. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Én szeretem ha egy pasi túl lát a focilabdán...az már nagyon 'sablonos'. Minden focista azt hiszi hogy csakmert futballozik, ő sz*rta a spanyolviaszt :DD
2014. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha triáloznál jobb volnál,ha nem tudsz felugrani a játszón ping pong asztalra esélyed sincs.
2014. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!