Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi, már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, már régóta ismerem, mint barát. Most szeretne velem párkapcsolatot kialakítani. Nekem is tetszik a dolog, de egy gond van vele, rosszak és ápolatlanok a fogai. Szerintetek hogy adjam a tudtára, hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha a fogai igénytelenek, milyen lehet a többi,kakis alsógatyó pisi folttal gondolkozz
2014. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet fél a fogorvostól és ezért rosszak a fogai. Anno én is így voltam, ez volt a legnagyobb félelmem a fogorvos. Aztán nagynehezen rávettem magamat és azóta már egész jól rendbe lettek rakva a fogaim. Viszont nem volt egy olcsó mutatvány. Lehet ő se akar körzetifogorvoshoz menni, maszekra pedig nincs elég pénze.
2014. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es,igazad van,de hogy adjam a tudtára,hogy tegye őket rendbe? Legszívesebben megmondanám neki,de abból harag lenne.
2014. aug. 28. 08:37
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha normálisan gondolkozik akkor ő is tudja hogy rosszak a fogai inkább csak fél a fogorvostól,drága lenne megcsináltatni és halogatja. Sok ilyen ember van sajnos . Az én barátom fogai is rondák de attól még szeretem. Én egyszerűen csak megkérdeztem hogy nem akar-e elmenni fogorvoshoz mert ez undorító és igénytelen+kifognak hullani a fogai. Szóval a saját érdekében.Egyáltalán nem sértődött meg,legalább észre vette magát.Azóta jobban törődik a fogaival.
2014. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálok beszélni vele őszintén,remélem nem lesz harag belőle. Mert rendes srác,kár lenne érte.
2014. aug. 30. 07:15
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem a bnőm volt ilyen. utólag derült ki h régóta tetszen neki. amig nem lettek szépek a fogai elhajtottam. utána összejöttünk. leszarom a pénzt és a félelmet is. ha gusztustalan akkor gusztustalan. mehet a bánatba. 27f
2014. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah igen, mond neki h lehet valami ha a fogai és minden egyéb ápoltsága és sztétikua rendben lesz. addig nem. az igazságért nem szabad megharagudni.
2014. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,meglépem és beszélek vele. Az igazság fájhat,de nem haragudhat ezért.
2014. szept. 12. 14:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs szarszaga?
2014. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!