Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, ha megakarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, ha megakarnak csokolni?

Figyelt kérdés
A szemet bekell csukni?
2014. aug. 28. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Belenéz a szemedbe és óvatosan közelít, közben két kezével az arcodat magához huzza:) Nem lesz időd rá a döbbenettől:D
2014. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amerikai filmekben onnan hogy csücsörítve csukott szemmel közeledik fél méterről. A valóságban nem nagyon lesz időd gondolkodni rajta, max ha nem akarod. Egyébként onnan, hogy határozott tempóban közeledik az arcodhoz az arca és az ajkait a szádhoz érinti (vagy megáll pár mm -el előtte pár mp -re, hogy lehetőséget adjon neked eldönteni akarod -e). A szemet érdemes becsukni, mert vagy másfelé nézelődsz vagy kancsalítasz és mégsem látsz semmit belőle olyan közel lesz és lássuk be elég hülyén néz ki mindkettő.
2014. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nos több lehetőség fenn áll. Ha lány vagy: onnan lehet tudni, hogy 1. a srác megkérdezi (nem túl romantikus, de aranyosan szerencsétlen) 2. megcsókol. Ha fiú vagy: máshogy néz rád a lány, a szempilláját rebegteti, az állát óvatosan fel-fel emeli.

Öhm.. és igen... csukd be a szemed ;) .

2014. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen lekaptam a barátomat :D nem gondolkoztam előtte és neki sem volt ideje. Semmi előjelet nem adtam. De örült neki :)
2014. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!