Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei annak ha a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak ha a lányt valami bántja belül?

Figyelt kérdés

hogy viselkedik ilyenkor?

mik a jelei?

stb....



2014. aug. 29. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
látod rajta, a szavain, a viselkedésén. pl nagyon gondolkodik, bámulja a semmit, látod hogy nem őszinte a mosolya ilyesmi... figyelni kell de észre lehet venni
2014. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha jobban ismered, akkor sokkal könnyebben rájössz. Egyébként sokkal kevesebbet mosolyog, mint korábban. A vicceken sem nevet, legfeljebb egy kényszeredett mosolyt ereszt meg. Nem társalog olyan könnyedén, mint korábban, és ha lehet, inkább (el)kerüli az embereket.
2014. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez a legnehezebb kérdés.

Mert attól ha nem mosolyog, és csak bámul ki a fejéből az egyáltalán nem jelenti azt hogy rosszul van. Sőt az is lehet hogy nincs semmi baja és idegesítené is ha kérdezgeted hogy mi van.

Ha nevet, az sem biztos hogy őszinte nevetés. Lehet hogy pont akkor van rosszul.

Szerintem egy nő viselkedését soha ne akard megérteni, mert sokszor én sem értem magam.

Pl. előző kapcsolatomba ha mosolyogtam akkor az tuti csak álca volt és belűről szinte megsemmisültem. Alapjáraton meg úgy nézek ki mint egy emo aki mindjárt fölvágja az ereit, de akkor érzem jól magam.

Kicsit furcsa. Ember legyen a talpán aki engem megért. :D

2014. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hangulatingadozás. Egyik pillanatban iszonyatosan humor Herold,tud bármiből poént csinálni, másik pillanatban azonnal tud mélyre váltani. Bánatos álca, ezt igy hívják.


Ugyanis ha megfigyeled, ha alapjáraton az adott időben jókedved van, semmi nem bánt, nem tudsz a jókedvedből ilyen gyorsan váltani. Idó kell-csak annak nem, akit bánt valami.

2014. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lehet mindenkire ráhúzni, de:


-sír, merev az arca

-közeledésre dühbe gurul

-alig beszél (introvertáltaknál ez nem igaz)

-elkülönül

-általános rossz kedv

2014. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!