Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová hívjam el a 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová hívjam el a 20 éves edzőmet randira? 17/l

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az ágyadba
2014. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az öltöződbe, ott segíthet lezuhanyozni.
2014. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sehová.

Kivéve, ha már nem az edződ, mert felhagytál azzal amit tanít. Diák nem járhat azzal aki tanítja. Nem lenne etikus.


Mellesleg ez így csak egy provokatív kérdés.

Nem tudjuk mit szerettek csinálni mind ketten. Még azt sem, hogy miféle edzés az, amit oktat neked.


Am.: Kávézni pl.

2014. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 viktorvarga ***** válasza:
nem 21?:)
2014. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Agyatlan válaszokat lécci mellőzétek
2014. aug. 29. 22:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Sehova, felejts el és keress mást!

Nem tudom mit sportolsz, de

1., ha csapatjátékos vagy, akkor komoly problémáitok lehetnek a csapattársaitok előtt ha kiderül a kapcsolatotok

2., ha egyéni edződ, akkor szakításotok után is együtt kell/kellene dolgoznotok, ami nem lenne egyszerű!

2014. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a híd alá
2014. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem te kéne elhívd, úgyhogy szerintem sehova.
2014. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kakukktojás13 válasza:
Biztos, hogy te akarsz kezdeményezni? Ha mindent átgondoltál ,és még így is randira hívnád, én azt mondom, hogy üljetek be valahova és igyatok meg egy italt. Ilyenkor ki fizet? Te vagy ő?
2014. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindig a fiúk fizetnek nekem mindig.Akkor is ha nem akarom.Egyszer még az elején mondta h tetszek neki. De akkor még csak 1 hónapja ismertem és nem edzetünk együtt minden nap.De mostanra annyi mindent tett értem és annyira megbizok benne h megtecet.Szereti például az Mma-t.Oda elmehetnék vele randira?:D
2014. aug. 29. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!