Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok (25+), nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuri Bee kérdése:

Lányok (25+), nektek melyik volt a legcikisebb vagy leggázabb randi élményetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 15:10
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%
Nem volt ilyen...
2014. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Talán az amikor nagyon megtetszett egy fiú és elhívott randira egy étterembe.Amikor megláttam,hogy tömi magába a kaját eléggé kiábrándultam nem is beszélgettünk

evés közben mert ő csak tömte :DD nemtudom levegőt vett-e egyáltalán :S

2014. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

:DD

Lehet komolyan vette a mondást, hogy magyar ember...

De beszélgetni szeretett volna, ezért úgy döntött, minél hamarabb betömi xD

2014. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismertem meg, nem láttam képet előtte. Azt írta, hogy 180 cm magas, élőben alacsonyabb volt nálam (165 vagyok). Semmi ötlete nem volt, hogy merre menjünk, én meg nem igazán ismertem a helyeket, így a hidegben gyalogoltunk órákig. És egész végig szívta az orrát. Én meg úgy voltam vele, hogy ha ennyire készült arra a napra, akkor nem kínálom meg zsepivel, csak ha kér. De nem kért, inkább végig szipogott. Utána nem beszéltünk többet.
2014. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

1. Képtelenség volt vele beszélgetni. Nem volt véleménye semmiről. Nem volt hobbija, nem hallgat zenét, nem olvas, nem játszik, nem beszél az iskoláról, nincsenek barátai, nem jár el sehová, nem szeret filmet, sorozatokat nézni, nincs kedvenc étele stb stb....


1 szavas válaszokon kívül semmit nem lehetett belőle kihúzni.


2. Találkoztunk, az 1. mondat hagyta el a száját, de fél méterről megcsapott a szájszaga... iszonyatosan büdös volt. Beültünk megnézni a filmet amit kiválasztottunk, közben látványosan a telefonommal babráltam. Mikor vége lett a filmnek, megkérdezte mi a helyzet, és mondtam hogy smst kaptam hogy menjek haza. Gyors köszönés és gyorsan leléptem. Nem beszéltem vele többet.

2014. szept. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!