Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyobb szájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb szájú lány mellé határozottabb pasi illik?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, emiatt még lehetnek boldogok. Ha ez megvan, más nem számít.
2014. szept. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előszőr tisztázzuk:


Genetikailag van nagy szája, vagy csak primitiv és hangoskodó a csaj?

2014. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy nagyszájú lány mellé egy nyuszi pasi kell (mint én), aki csendben mindent megtesz a lánynak. Úgy nem versengenek, hanem kiegészítik egymást, és boldogabbak lehetnek mindketten.
2014. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinzem meg egy ilyen lány mellé olyan fiu kell aki meg is tudja védeni mivel nem lehet tudni kibe köt bele és egy nyuszi pasi nem bisztos hogy kiállna mellette
2014. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten nagy szájú nem vagyok, de azért ki tudom nyitni ha kell és meg tudom magam védeni, viszont én elég erős személyiség vagyok, zsarnokoskodásra hajlamos (ezen már dolgozom) különös érzékkel bántom meg az embereket teljesen akaratlanul, szóval mellém nem való határozatlan érzékenyebb pasi.

Van akiknél jól működik a nagyszájú határozott lány a nyuszi pasival, de úgy látom ezek azok az esetek ahol a lány nagyszájúsága nem jellemből fakad hanem túlzott védelmi reakció. Vagy ahol a pasi csak első ránézésre tűnik nyuszinak jobban megismerve a csendes pusztító típus.

2014. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5-ös akár én is lehetnék. :-) Nagy szám van, de "nyuszi pasit" el se viselnék magam mellett, mert fel szeretnék nézni a férfira, aki velem van és "nyuszi pasira" nem tudnék. 32N
2014. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!