Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bizonyítsak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már évek óta nagyon jóban vagyunk, én mióta ismerem szerelmes vagyok belé. Eleinte azt mondta hogy ő barátságon kívül mást nem érez, aztán egy pár hónapja azt mondta hogy mióta sűrűbben találkozunk (és nem csak viberen meg telefonon beszélünk) azóta ő is kezd többet érezni barátságnál DE még várni szeretne hogy a "gyerekes hülyeségeket" kinőjjük, nehogy rámennyen a kapcsolatunk.

Hogyan bizonyíthatnék neki, hogy nincs olyan dolog ami el tudna választani tőle, hogy a mi kapcsolatunk ezeket a "gyerekes hülyeségeket" túl kell hogy élje, mert ismerjük egymás minden apró porcikáját (képletesen értve)

18/F

17/L



2014. szept. 1. 20:51
 1/7 anonim válasza:
Nem bizonyítani kell neki, meg kell mutatnod hogy azokkal a kis hülyeségekkel is el tudod fogadni és nem kell megváltoznia. Egyszerűen szeresd úgy ahogy van és segíts neki pozitívan megélni a dolgokat.. pl a gyerekes hülyeségeire pozitívan regalász. ha rég óta ismered úgy is le fogja vágni. 17/L
2014. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Húúú... jó neked :S én most vallottam be neki nemrég ,visszautasított ,de mintha nem is venné komolyan ,de már kb. 1éve barátok vagyunk hihetetlen fos. Szóval nekem maradt a felejtés... Amúgy neked szerintem simán összejöhet ,egy erős kapcsolatotok lehet. Én szurkolok nektek!
2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
egy barátságból nehéz kapcsolatot létrehozni.. de ha sikerül az nagyon erős lesz, csak azt kell figyelni hogy mindkettőtök érzi e a bizsergést.
2014. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt mutatom már neki 3 éve, hogy úgy szeretem ahogy van, hogy elfogadom olyannak amilyen, mert ő így jó ahogy van. Így "tökéletes" amennyire egy ember "tökéletes" lehet.

Mégis mindig azt mondja hogy még várni szeretne egy ideig... :(

2014. szept. 1. 21:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindig is úgy gondoltam hogy összeillünk, ezt megerősítettebennem egy pár közös barátunk is mikor kerdezgették tőlem is meg tőle is hogy mi miért nem jövünk össze mert mindenki szerint akik ismernek minket mi nagyon is összeillünk
2014. szept. 1. 22:05
 6/7 anonim válasza:
Szerintem elég egyértelmű, hogy hogyan bizonyíthatsz neki, hiszen meg is mondta: azzal, ha megteszed, amit kért, tehát a tőled telhető legnagyobb türelemmel vársz. Te régebb óta szerelmes vagy belé. Ha tudja, hogy ez ennyi ideje mit sem változott részedről, az mindenképp jó pont. Viszont benne a saját bevallása szerint még csak most kezd ébredezni valami a barátságon túl. Egyelőre talán maga sincs vele tisztában, hogy mi is az, fellángolás-e vagy hosszan tartó tűz. Lehet, hogy rosszul következtetek, de a soraidból úgy vettem ki, hogy ennek a lánynak még nincs túl sok tapasztalata párkapcsolati téren. Ha így van, valószínűleg duplán meggondolja a dolgot. Talán tart még a testi közelség bizonyos fokaitól is. (Neveltetéstől és beállítódástól függően az is közrejátszhat, hogy még jogilag sem nagykorú, nagyobb befolyással lehet rá a szülei álláspontja.) Jó, ha érezteted vele, hogy tiszteletben tartod a döntését, és neked már az is nagy öröm, ha mellette lehetsz, s nem nézel más lányok után. Ugyanakkor ezalatt a várakozás alatt is küldhetsz folyamatosan finom jeleket felé, hogy mennyire nagyra tartod őt emberként, és milyen vonzónak találod nőként (őszinte mosoly, nézés, szavak, esetleg időnként egy bátorító ölelés - de gondolom, ezek jönnek maguktól is). De mindezt amolyan bókolás-szerűen, sosem erőszakosan. A lényeg, hogy egyre jobban bízzon benned, érezze teljes biztonságban magát melletted. Legyen nyugodt, hogy nem kell soha semmi olyanba belemennie, amit ő nem szeretne, mindenképp értékes számodra a társasága. Ha ő is hasonlóképp érez, és elég kitartó vagy, nagy esély van rá, hogy egyre oldottabb lesz feléd. Egyébként most elég reményteljesnek tűnik a kettőtök dolga, de siettetni nem érdemes, szerintem azzal használnál most a legkevésbé. Ez persze számodra is egy próba, hogy van-e olyan fontos, hogy továbbra is kitartasz így baráti keretek között mellette, sikerül-e megtartani, illetve még inkább elmélyíteni ezt az eddigi szoros köteléket. Szerintem jó úton haladsz, haladtok efelé.
2014. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) hát...én mást úgyse nagyon tudok tenni csak várni rá, és várni is fogok, ameddig csak kell. Viszont volt nemrég egy ilyen nagyobb családi összejövetel (család+barátok) szüleim házassági évfordulója, ott volt Ő is, és mindenki kérdezte tőle hogy a barátnőm vagy kicsoda Ő, és mindenkinek azt mondta hogy igen, Ő a barátnőm. szóval most nem igazán értem hogy mi, hogy merre. :/
2014. szept. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!