Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem vasárnapi találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem vasárnapi találkozásra?

Figyelt kérdés

Egyolyan lánnyal, akit már eddig is jól ismertem péntek este egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz. Jelek voltak, de semmi extra nem történt. Szombat délután\este el akartam hívni sétálni, vagy egy parkba megbeszélni a dolgokat, de őt buliba hívták, én pedig korábban nem értem volna rá.

Buli után gondolom egész délelőtt alszik, a hétfői iskolára meg készül és akkor kb ennyi volt a napja. Én viszont nem akarom húzni a dolgot, mert akkor lehet, hogy tárgytalanná válna.

Érdemes megpróbálni elhívni vasárnap?


2014. szept. 7. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, de akkor még most hogy délután-este felé ráérjen. És ha nagyon akar találkozni szakít rád időt.
2014. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!