Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy 14 éves lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 14 éves lány, tisztességesen nem csak fel szeretném "próbálni" . (többi lent)?

Figyelt kérdés

de ezt nem tudom mennyire tudja, vagy hogy ezt az egészet akarja kicsit bátortalan vagyok vele mert nem tudunk találkozni pedig szeretnénk. Ha csak nem hazudik de tényleg alig van szabadideje ahogy látom mert sportol elég keményen közben és a szüleinek a véleményére meg nagyon kiváncsi lennék mert 18éves vagyok,4 év korkülönbség kicsit tartok is a szüleitől hogy ők mit szólnak de ha kommunikatív az apja akkor nem lenne részemről egy hosszadalmas beszélgetés mert tényleg nem szeretnék semmi "rosszat" csinálni vele.

Ti lányok mit gondoltok,mit kéne tennem?

14 éves től 23 éves nők válaszai érdekelnek legjobban mit gondoltok ti erről?

Vagy esetleg valaki ugyanebben a cipőben?



2014. szept. 8. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Apja azt fogja hinni kicsi a farkad es az ő pici lanyaba akarod betenni.


Keress egy 20_as tapasztaltabb lányt.

2014. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a véleményem, hogy még túl kicsi - agyban. Más világ vagytok, érted? Négy év nem kevés idő, és nem olyan könnyen összeegyeztethető, mint hiszed. Ha te nem vagy enyhén infantilis, ő pedig nem enyhén koraérett, felesleges kóstolgatni egymást.
2014. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem nagy és relativ egyre kisebb lesz. Feltéve, ha a lány tud éretten gondolkodni. Ha mindketten szeretitek egymást és nincsen egyéb kirívó akadály, akkor hajrá!
2014. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az előbb félreérthető voltam. A hajrát nem a szexre értettem. :)
2014. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hűha hát elég megoszlóak a vélemények, igen én is azt gondolom hogy az apja félti a lányát de én várnék vele míg 16 lesz legalább :)

Köszi a válaszokat!!(De jöhet még azért)

Van egy finom 19 es csaj 20 majdnem meglátom mit lehet alkotni :)

2014. szept. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!