Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap csomót beszéltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap csomót beszéltem egy csajjal, de nem kértem el a számát. Amatőr vagyok?

Figyelt kérdés
Nem éreztem úgy, hogy bármit is akarna tőlem. Ha meg akart volna akkor úgyis egyértelművé tette volna, nem?

2014. szept. 9. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem vagy amatőr, írj rá facen h ha van kedve akkor elmehetnétek fagyizni v vmi:D

lehet félénk, lehet nem akar semmit hívd el és megtudod:)

2014. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Először beszéltetek egymással, v már egy ideje beszélgettek és ha igen, akkor mióta? :)
2014. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csak óvatosan én is igy égtem be. Nem rég azt hitem akar valamit . Erre el hivtam..azt jött valami kamu sms es..
2014. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Először beszéltünk, de 2-3 órányi dumálás után már tudnia kéne, hogy mit akar.
2014. szept. 9. 11:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy ember :DDDDDDDDDDDDD

Első beszélgetés és szerinted 2-3 óra után tudnia kellene, h mit akar??? Barátocskám, el vagy tévedve rendesen!

2014. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Múlt héten én is hasonlóan jártam egy másik csajjal. Kértem a számát erre mondta, hogy írjak neki FB-on. Írtam neki, persze nem válaszolt...
2014. szept. 9. 11:04
 7/16 anonim ***** válasza:
???
2014. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudnia kéne, hogy akar-e folytatást. Kezdésnek mondjuk érezteti, hogy tetszek neki. Ha látom, hogy bejövök neki akkor kérek számot, FB elérhetőséget, etc.. Erre ő megadja a (nem kamu) tel. számát, vagy egyéb elérhetőségét. Ha FB-ot ad meg, akkor az üzenetemre válaszol és nem letojja azt.


Mellesleg te nem tudod eldönteni néhány óra után, hogy akarsz-e valamit a csajtól, vagy nem és csak az idődet fecsérled vele?


Nem kell túlkombinálni a dolgot, én csak ennyit vártam volna el.


Manapság egy csomó csaj megdől már az 1. alkalommal (persze nem nekem). Ezek után mit vársz? Már nem a középkorban élünk, ébresztő!

2014. szept. 9. 11:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak HATÁROZOTT lányok, akik nem futkároznak egyik kapcsolatból a másikba, hanem 2x meggondolják, h kivel állnak össze. Én is ilyen vagyok. A barátommal mielőtt összejöttünk, előtte 2 hetet csak neten beszéltünk egymással. Egyikünk se mutatott semmilyen érzelmet, vagy vonzódást a másik iránt, tudtuk, h a szimpátia meg van és ennyi, de mindig volt egy téma amiről beszélgettünk és így megismertük egymás nézetét is. Nem volt minden 2. mondatunk valamilyen bók, mint amit a maiak 90%-a folyamatosan belesző a beszélgetésbe, h "Uuuu, de jól nézel ki!" vagy "Jaj de dögös vagy, nem bírok betelni veled", még is mindkettőnk tudta, h bejövünk egymásnak, nem kellett ezeket mondani. A barátom 2 hét után kérte el a számomat és a 3. héten találkoztunk először, mikor már alapismereteink voltak a másikról! Szóval, nem minden csajszi az a fajta, h mondasz neki 1 szépecske mondatot és nedvesedik a bugyija, rögtön a feleséged akar lenni... Ha komoly csajként tekintesz rá, akkor a "lassúságát" tiszteletben tartod. Ha meg nem jössz be neki, akkor a csaj úgyis elküld a francba, viszont nincs megtiltva, h ne tarts több vasat mellette, amíg nem úgy néz ki, h lesz is valami a dologból... Remélem érted a lényegét!
2014. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Fura, most hogy belegondolok engem nem nagyon küldtek még el. Helyette csak nem válaszoltak FB-on, etc..


Ugyanez van társkereső oldalakon is. Írok nekik, nem válaszolnak, ha meg mégis akkor is max. csak 1x. Nem szoktam 2. alkalommal választ kapni, pedig nem kő kólával szoktam indítani.


Szerintem szimplán csak ronda vagyok és ezért csinál belőlem hülyét mindegyik.

2014. szept. 9. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!