Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vörös hajú lányként esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös hajú lányként esélyem sincs az ízlésemnek megfelelő fiút találnom, mert nem én vagyok a kor szépségideálja?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se csúnya, se kövér.

Hosszú, göndör, természetes vörös a hajam, kékeszöld szemekkel. Kevés szeplőm van az arcomon, a karomon több. Porcelánbaba arcom van. Magas vagyok, homokóra alkattal (széles csípő, nagy mellek, bár van egy kis hasam is, sajnos)

Rossz tapasztalatok miatt távolságtartó vagyok, nehezen nyílok meg. Amúgy nem tudom, hogy viselkednék egy kapcsolatban, mivel nem volt még.

Egyébként meg van a magamhoz való eszem és jóindulatú vagyok, csak elég szeszélyes. Ha valami nem tetszik, azt kimondom. Őszinte, határozott vagyok.

Az ideálom egy határozott, közvetlen, őszinte szívű fiú, akinek vannak tervei az életben, illedelmes, és tetszem neki, netán képes olyan hülye lenni, hogy megszeressen. Külsőleg pedig sötétbarna haj, sötétbarna szem, kreol bőr a kedvencem, csak ilyen fiúk tetszettek eddig (sajnos) :(

Amúgy sok fiú kellemesen csalódott bennem, hogy a mai világban vannak még rendes lányok, mègsem kellettem egyiknek sem(nem komoly kapcsolatot kerestek)

Félek, hogy a külsőm taszítja el a srácokat, mert most nem ez a menő :(



2014. szept. 10. 02:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, volna. Én pl úgy vélekedek, h a színeknek semmi jelentősége valakin.:)
2014. szept. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Sok olyan férfi van, akinek bejön a vörös haj, vagy akit nem érdekel a hajszín.
2014. szept. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%

Vagy kamu a kérdés vagy 16 körül lehetsz. (már bocs :D)

(vagy teljesen felesleges, mert úgyis megtalálod...)

2014. szept. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Miért lenne kamu? Nincs sok olyan külsejű fiú, akihez vonzódnék. Testi vonzódás nélkül pedig felesleges belekezdeni
2014. szept. 10. 02:19
 5/31 anonim ***** válasza:

Lehet túl speciálisak az elvárásaid akkor.

Egyébként eszemben sem volt megsérteni, ha esetleg azt vetted volna le.

2014. szept. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, ugye tisztában vagy vele, hogy a legtöbb itteni kanos látogató már a harmadik sorban elakadt ott, hogy "nagy mellek"?


Ha ezt a két szót leírod, a személyiséged ecsetelésére írhatnál bármit, lényegtelen számukra. De éppen ezért van hajnal kettő ellenére is legalább 5-6 privát leveled mostanra. :-)


26/F (nem kreol bőrű, nem engem keresel)

2014. szept. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a külsőd miatt lenne, aki normális úgy sem a "divatot" követi. Szerintem szép a vörös haj. :-)
2014. szept. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
49%
Kuldj kepet:) 20/f sotetbarna haj, barna szem,barna bor :)
2014. szept. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

Nem hiszem hogy ez igaz lenne, ilyen adottságokkal bejössz a BOB-ba még a bárpultig nem jutsz el már egy tucat pasi érdeklődik hogy milyen italra hivhat meg.

Vagy mindez igaz, csak elfelejtetted leirni hogy ilyen giganagy fejed van vagy ilyesmi. Mást nem tudok elképzelni.

2014. szept. 10. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%
Ha zavar, akkor fesd be a hajad, nem kell ezt túlkomplikálni - ha meg annyira nem zavar, akkor azt nem értem, hogy egyáltalán miért vetted a fáradtságot ahhoz, hogy leírd.
2014. szept. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!