Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Tényleg igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg igaz, hogy sokat költötök szépségápolási szerekre, és az alakotok formálására? Megéri?

Figyelt kérdés

Puzsér Róbertnek alább linkelt videója feltett bennem egy pár kérdést, miszerint a cégek kihasználják, hogy egy nő minél szebb szeretne lenni, és sokféle terméket rásóznak így a nőkre.

Ti hogy gondoljátok? Jobb pasikat össze lehet így szedni?

https://www.youtube.com/watch?v=H6lhpy6Flm8



2014. szept. 18. 17:28
 1/4 anonim válasza:
Minden normális férfinak jobban tetszik az ha egy lany ad magára ..szep haj,korom,smink feszes fenék vagy éppen jo alak es ez minden pénzt megér a lányoknak persze ebben is vannak határok. Szerintem azert átlagban nem veszünk meg minden kis reklámozott csodaszert csak ami kell éppen (többségbe tudjuk is mi kell;D)de az tény hogy igy jobb pasikat ossze lehet fogni
2014. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És te ezt képes voltál végig hallgatni? :D

Minden tiszteletem.

Amúgy én speciel nem költök ilyesmire :D nem bírom elviselni a sminket és az alakom teljesen megfelel nekem.

Amúgy mire tudnak a nők költeni alakformálás címén? kondi bérletre?

És igen azok akik adnak az ilyesmire smink szoli stb sokat költenek rá. De ha van nekik akkor miért ne költhetnék. Én ezt nem látom kihasználásnak. És természetesen minél jobban néz ki az adott nőstény annál több hím próbálkozik nála.

18/l

2014. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amit mondjuk nem említettél meg az az, hogy a nők azért akarnak szebbek lenni, mert a média folyamatosan azt sulykolja beléjük, hogy rondák. Ez egy körforgás. Olyan nő nem költ pénzt, aki meg van magával elégedve. Ezért a társadalom gondoskodik arról, hogy a nők utálják a kinézetüket.
2014. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden válaszra kíváncsi vagyok, mert én még nem gondolkodtam ezen.

Igen, alakformálás alatt a kondibérletet is értem.

2014. szept. 18. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!