Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne sétálni Nógrád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne sétálni Nógrád megyében este?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy este merre lehetne sétálni Nógrád megyében ami szép este? Szécsénytől nyugatra érdekelne hátha tud valaki este is szép sétálási lehetőséget, akár kis erdős résznél, akár valami dombtetőnél.

2014. szept. 18. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bicikliuton.
2014. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak valamerre bulihelyek vagy valami. Én arra mennék. Nem muszály bulizni, de vannak arra felé emberek és nem annyira kihalt.
2014. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, nem egészen nyugatra van, de pl. ott a szécsényi tó, ha épp természetbe vágytok. (Robinson-szigetek vagy valami hasonló néven ismert, pontosan nem emlékszek már.)
2014. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát te laksz arra nem? :D

mi honnan tudjuk?

nézz körül a térképen van ott utcanézet is

2014. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gumirozmár köszi az ötletet nemis tudtam, hogy van ott olyan hely. :D
2014. szept. 18. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a járdát tudom ajánlani.
2014. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!