Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus, biszex lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lányok! Megismertem egy lány, aki nagyon szimpatikus. és elhívott randira, de még lánnyal sose találkoztam így :s tudnátok segíteni h mire figyeljek h ne rontsam el?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok leszbi, sem biszex, de szerintem ha lánnyal találkozol, az kb. ugyanolyan, mintha fiúval. Legyél laza, és kész.
2014. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Beteg a..at! Irany az orvos!
2014. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nyitott és kedves. Figyelj arra, hogy hallgasd meg őt is, ne mindig csak te beszélj. Ha csendesebb típus vagy, akkor pedig próbálj meg felhozni pár témát, ne félj beszélgetni még akkor se, ha egy kicsit kínos az első randi. Legyél udvarias, nyisd ki előtte az ajtót, vagy hívd meg valamire. Öltözz úgy mint máskor, de a dezodort/parfümöt és a rágót ne felejtsd el (utóbbi akkor jól jöhet, ha esetleg csókkal végződne a randi). Ne várj túl sokat, lehet, hogy csak később fogjátok igazán megkedvelni egymást, legalábbis nálunk a mostani barátnőmmel így történt. Csak az a lényeg, hogy tegyél rá jó benyomást, és ha a randi után szeretnél folytatást, akkor ne felejtsd el jelezni neki.

Remélem segítettem. 18/L/leszbikus

2014. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, végre egy rendes válaszoló! sokat segítettél!
2014. szept. 20. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
A betegsegre buzditas jo szerinted?
2014. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
istenem, bár én már ott tartanék hogy egy lány elhívjon randira..
2014. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen mi fiuk mindig errol almodunk...
2014. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Férfiként meglepett ez a kérdés. Szerintem pont ugyanarra ügyelj mintha férfival talàljoznàl. Nem hiszem hogy ezen a téren különbség lenne két làny vagy vegyes pàr randija közt. Kedvesség, figyelmesség, légy, csinos, àpolt....és add magad.
2018. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!