Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti tartanátok olyantól aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok olyantól aki jártas a pszichológiában?

Figyelt kérdés

Legyen ez, ismerkedés, randizás, kapcsolat. Nem konkrét pszichológusra gondolok, csak akihez kapcsolódik munka révén, vagy mert érdekli a téma és ezért otthon van benne.

A kérdés arra irányul, hogy nem éreznétek, hogy előnybe van veletek szemben és ez nem fair, mert ismeri az emberi gondolkodást és viselkedést és ezt kihasználva visszaél vele. Hogy például olvas a testbeszédünkből vagy elemzi a szavainkat, esetleg ő maga is úgy válogatja meg a mozdulatait és szavait, hogy az nekünk tudat alatt vonzó legyen. Szóval semmi rossz, vagy hátsó szándékra nem gondolok, hogy kihasználna vagy hazudna. Csupán arra, hogy tudatosabban viselkedik annak érdekében, hogy összejöhessen a másikkal. Vagy ez abszurd, kevesen gondolnák így?



2014. szept. 21. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nincsenek problémáim velük, hisz szakavatott pszichológusok se fognak ki rajtam.
2014. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%
édes kevés lenne hozzám :))) max kinevetném ha megpróbálna okoskodni,sokra nem menne vele.Ezt el lehet játszani,ovisokkal meg kisiskolásokkal.
2014. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vonzó,ha jártas benne.
2014. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bennem nincs semmi ilyesféle félelem.
2014. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozom a témával hobbi szinten, metakommunikációt, személyiség elemzést könyvekből + egyetemen pszichológiát tanulom, de ez a gondolatmenet abszurd nekem :D

Van benne ráció. De alapból ezeknek az ismerete inkább tiszta lapokkal történő játékot segíti. Segít jobban megérteni a másikat és ezzel közelebb tudsz kerülni hozzá.


Ami az ismerkedést illeti... a lányok az ilyen srácokat inkább elteszik a barátzónába, tükörként a kis polcra, hogy bármikor ha kell, elővegyék, aztán élvezzék azt, hogy valaki megérti, megérinti őket belül... és mivel ez olyan jó érzés nekik (már ha jól csinálod) ezért nem is akarnak szabadulni ettől a helyzettől...

2014. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én jártas vagyok a testbeszédben, de nem alkalmazom eszközként. Én is zavarban vagyok olykor egy nekem tetsző illető társaságában. Annyi az egész, hogy jobban tudom, hogy mit miért csinál (mimika, mozdulatok), az illető, mint talán más. De annyira nem figyelek oda, mert nem feltétlen jó. Az adott emberkére kell odafigyelni, nem azon agyalni, hogy mit miért csinál, mert könnyen leblokkolhat az ember. Persze ez csak azoknál fordul elő, aki nagyon tetszik :) A többieknél simán megy a megfigyelés, bár inkább tudat alatt veszek észre dolgokat, ösztönösen.
2014. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen barátom, de általában örültek neki a nők mikor megtudták h mivel foglalkozik, mert így úgymond állítólag jobban beléjük látott.
2014. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább örülnék neki, mert jobban meg tudná érteni a "dolgaimat".
2014. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tartani nem tartanék tőle, én mindig elég egyértelműen tudtára adom mindenkinek hányadán állunk ha okoskodni próbálna vagy "mélyre ásni" kivágnám mint macskát sz@rni. Amúgy túllihegik ezt a dolgot a filmekben talán működik de az ember elég összetett valami, egy cselekvésnek ezer meg egy indító oka lehet őszintén szólva inkább amolyan semmire se jó dolognak tartom.
2014. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Pszichológiát tanulok, és a magánéletben nehezebb hasznosítani a tanultakat, mint kívülállóként.

Viszont azért feltűnnek dolgok mindig a másikkal kapcsolatban... Aki agresszíven áll hozzá, okoskodásnak nevezi, röhögcsél, azt én vágnám ki a fenébe. Az ilyen emberekkel szinte mindig van valami gebasz. :S

2014. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!