Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiuknak milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
kinek milyen...erre az adott pasi tud válaszolni...egyébként sztem a pasiknál sincs olyan h na,nekem csak a szőke vagy a barna jön be...
2008. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
hát a legfontosabb, hogy ne legyen kicsit melle, legyen szép kis kerek popsija, legyen vaginája(!) és ne legyen hermafrodita. Ezek a legfontosabbak.
2008. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden Fiúnak más jön be ,és valóban nincs az hogy nekem csak a szőke hajú meg a barna szemű jön be.. ezt akkor tudom eldönteni ha megismerkedek egy lánnyal és akkor már rögtön tudom hogy bejön-e vagy sem
2008. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

"Ne legyen kicsi a melle"-ezzel nem értek egyet.

Egy lányban legyenek meg azok az alaptulajdonságok szerintem ,mint például legyen okos,kedves,ne legyen öntelt,mosolyogjon,és legyen egy sajátos kisugárzása,nem kell ahhoz gyönyörűnek lennie...és legyen egyedi a stílusa,az mindenkinek bejön :)

2008. aug. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőnek külsőleg és belsőleg is ízig-vérig nőnek kell lennie.

Belsőleg: egy kis tündér, de néha egy igazi kis ördög, türelmes, vidám, humoros, megértő, intelligens....és ami még nagyon fontos ne legyen hisztis, mert azzal minden férfit ki lehet kergetni a világból!

A féri férfinek érezze magát a nő mellet, ehhez az is kell, hogy a nő szeresse, aktív részese legyen a szexnek.


Külső: Szerintem egy férfinek fontosabb, hogy a partnere csinos legyen, mint egy nőnek. Itt is csak azt tudom írni, hogy legyen nőies, igényes, ápolt. Lehet a hölgy 120 vagy 40 kg, de ha egy kicsit odafigyel magára és gyönyörűen tud mosolyogni, akkor mindene megvan.

Petranova

2008. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

legyen tökéletes, éjjel-nappal csak a pasi seggét nyalja, legyen jó a konyhában, legyen jó az ágyban, legyen kurva meg háziasszony is egyszerre. 90-60-90, ennél se több, se kevesebb, és öltözködjön úgy, mintha a legújabb magazin címlapjáról jött volna...

persze. 12 óra munka után biztos mindenki képes erre...

komolyan, mintha valami főállás lenne, h tetszek a pasimnak, meg hogy tökéletes legyek...

ha szeret, szeret, ha nem, akkor meg nem. mindenki megtalálja azt a pasit, akinek tetszik, csak keresni kell.

én egyik kitételnek sem felelek meg, mégis boldog vagyok, mert szeretjük egymást az urammal.

2008. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez tök relatív... aki egyik srácnak bombanő lehet, hogy egy másiknak épp visszataszító.

és hát szerintem a legtöbb srácnak olyan lány tetszik ami közel áll a stílusához... rocker fiúnak rocker lány, plázakannak plázap*csa stb...:)

2008. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
embertől függ, én mindenesetre azokat kedvelem akik látszólag társra vágynak (egyedül érzik magukat, legalábbis ilyennek látszanak) viszont stílusosak, szépek, jólöltözöttek, nálam a szépség nem abból áll, hogy kidíszítí magát, hanem abból, hogy jólöltözött, jólfésült, tiszta, kedvesen néz, jóillatú. stb
2009. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!