Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Uj suzuki swift el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uj suzuki swift el lehet csajozni? Fekete, nagy felnikkel.

Figyelt kérdés
csaj,sex,szex,suzuki,swift,divat,kapcsolat,csávó,

2014. szept. 24. 00:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Igazi puncimágnes.
2014. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem mert ilyenre nem vevők a nők. Minimum német kocsid legyen. volkswagen+
2014. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csajozni, de inkább csak azoknál lesz sikered, akik anyagiasak.
2014. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Persze, annyira mint a gyerekkori 3 kerekű bicikliddel.
2014. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Engem még BMW-vel sem tudnál felszedni, ha nem vagy az esetem. Márpedig úgy tűnik a kérdés alapján, hogy nem vagy az. :D
2014. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
2001-es suzival is lehet. ;) ha nem vagy balf**z
2014. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
33%
Hát fullos csajt nem fogsz felszedni vele, az átlagos csajok meg úgy sem nézik nagyrészt az autót. A fullos nőkhöz minimum BMW, Audi vagy ezektől feljebb lévő márkák kellenek. Most lehet itt lebunkózni, meg sablonszövegeket írni oltásnak, de ez akkor is így van. (a címkéket meg rossz helyre írtad)
2014. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
96%

Volt új Swift-em. 2005-ben vettem, szinte alig lehetett még kapni. Ha ennyire új egy autó, akkor nagyon megbámulják. A 2007-es Civic pedig - szintén nem sokkal a megjelenése után - még jobban vonzotta tekintetet. Biztosan lett volna csajozási lehetőségem is, amikor szinte bemásztak az autóba, de nekem az autó mindig arra kellett, hogy A pontból B pontba elvigyen. Mindig autó nélkül ismerkedtem.

A Swiftnek egyetlen szín nem áll jól: a fekete. Egy kis autó, játékos formákkal. Feketében egész egyszerűen röhejes.

2014. szept. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
ha te gerjedsz arra a kocsira, nyugodtan tologasd, ahogy tudod, senkinek semmi beleszólása..
2014. szept. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%

csaj,sex,szex,suzuki,swift,divat,kapcsolat,csávó,


kicccsávó. rossz helyen vannak a kulcsszavak. A fekete nagy felni fontos. így csak 2000es fordulaton indul rendesen...

2014. szept. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!