Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker, Punk lányok! Tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker, Punk lányok! Tulajdonságokra mennyire vagytok nőiesek?

Figyelt kérdés

16F

Rocker barátom is kevés van sajnos úgyhogy Nemtudom milyenek

Nem vagyok csajozógép se

Nem megkülönböztetni akarlak titeket a többi lánytól!

Akinek piercingje van, tetkója, kemény metál core t hallgat, narancssárgás vöröses haja van :) ahh

Ezt csak azért kérdezem mert tetszik egy ilyen lány már egy jó ideje, motort is tud szerelni stb. :D

Rocker barátnőm még sose volt és Nemtudom milyen lehet

Attól aggódnék hogy szadomazó vagy ilyesmi

Nemtudom hogy mennyire nőies belsőre, úgyértem hogy az a "finomság",törékenység

Ezt a kérdést a lehető leghülyébben sikerült megfogalmaznom, de remélem azért meg lehet érteni:)



2014. szept. 27. 13:36
 1/4 anonim válasza:
én is rocker vagyok és lány és h válaszoljak is a kérdésedre ezt nem nagyon lehet meghatározni merthát ahány ember annyi személyiség és ez alól a rockerek se kivételek de abban biztos lehetsz h ő nem fog minden ruha és cipő bolt előtt megállni h hú ide be kell menni de azért gondolom azt te is tudod h ink 1 kicsit fiúsabb a személyiségünk, de attól még ő is lehet "törékeny", hogy metált hallgat (előre is szólok azt mondtam LEHET azaz koránt sem biztos) remélem tudtam segíteni bár nekem se sikerült a legjobban megfogalmazni xd ;)
2014. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is rockernek tartom magam, mert szeretem a rock és metál zenét és szeretek kemény lenni, de általában nem hordok olyan ruhákat és alapjában véve más emberekkel tök vidáman beszélgetek, de vannak olyanok, akik ismerik a másik énem. Sok barátnőm van, aki rocker és ők sem annyira durvák, csak max szeretik a brutalitást. Ezzel csak azt próbáltam elmondani, hogy minden személyfüggő és hajrá, ismerd meg a lányt. 16/l
2014. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és rocker :D de én nem öltözök úgy :D

és hát csak azt tudom mondani mint az előttem válaszolók hogy ez teljesen személyiségfüggő és attól hogy valaki metált/rockot hallgat még ugyanúgy lehet érzékeny , törékeny vagy romantikus :D

Az biztos hogy nem fog neked magáról meg a barátnőiről és a ruhákról nyávogni , és ha valami nem tetszik neki akkor nagy valószínűséggel simán a képedbe mondja :D :D de nem kell tartanod tőle , mert az ilyen lányokkal is ugyanúgy tudsz beszélgetni mint bármelyik másikkal :DDD

sőt értelmesebb beszélgetéseket tudsz majd vele folytatni mint a tipikus "plázap*csákkal" :D

és ő is ugyanúgy fog nevetni a vicceken:))

ha filmekről van szó akkor meg valószínűleg a horror jobban érdekli mint a romantikus filmek :D

(magamból kiindulva ennyi :D remélem tudtam segíteni )

2014. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mimcicc válasza:
remélem nem késői válasz. én punk vagyok már amióta élek és jelenleg 18 éves.. külsőleg semmi nőies nincs bennem. tele vagyok piercingekkel, tetoválásokkal, tarajom van és állandóan fiúkkal lógók, imádok inni. belsőleg egy bunkó paraszt vagyok.. de akit szeretek vele tisztelet tudó vagyok. nem vagyok igénytelen. szeretem a romantikát és tudok sírni hülye filmeken. igazából ez tényleg ember függő. szerintem minden nő szereti, igényli a gyengédséget. ;) biztos, hogy megtalálod ha közelebb lesztek egymáshoz azt a pontot ahol igazán nőies. Van egy rocker barátnőm, köztünk nagy kemény leányzó mutatja hogy őt sose lehet megtörni, de ha a barátjával van teljesen más, mézes mázas :) szadomazó? :DDDD ezen nevettem :D
2014. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!