Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás, miként vélekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás, miként vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, randiztok, minden a legnagyobb rendben. Következő időpont is le van beszélve, de látjátok hogy legalább még 10 pasit tart a tűzben... (meglehet a két randi közt még 2 emberrel is randizik), mit gondolnátok? Elpasszolnátok a lányt, vagy randiznátok addig míg csak "velem" nem foglalkozik. Tudom elhamarkodott így az elején valakire ráhúzni a lepedőt, de nekem ez nem tetszik, pláne úgy hogy én mással nem "randizok"

2014. szept. 29. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom túl fair viselkedésnek a lány részéről, de ha le van beszélve a 2. randi, akkor próbáld az időpontot közelebb hozni, hogy ne legyen ideje mással is találkozni addig. Így, ha nem akar tőled semmit, akkor randizhat utána mással. 32N
2014. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de ha neked nem jó, akkor még az elején döntsd el. Mennyi idősek vagytok?
2014. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, nincs kedvem "harcolni", persze megteszek minden olyasmit ami ahhoz kell hogy "összejöjjünk", de pl aki fizikailag közelebb van hozzá azzal én nem tudok harcolni (pl munkatárs), jómagam meg nem fogom degradálni azért hogy "légyszííí fosd le a többieket", ha kellek akkor kellek, ha nem akkor nem... bár ez lányról is egy "kivonat"...
2014. szept. 29. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!