Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek egy ilyen 'kínos' szituációban?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki kb fél-1 éve bejön de van egy kis bökkenő. kb 3 éve nagyon jó barátok vagyunk és általánosban egy osztályba jártunk. most suliba egy busszal megyünk reggel, rengeteget beszélgetünk és kb legjobb barátok vagyunk. gondolkoztam hogy elmondjam-e neki az érzéseimet de nem akarom hogy ő, én vagy akár mind2-en csalódjunk és elrontsuk a barátságot....és tényleg csak nemrég döbbentem rá hogy őt nemkéne elszalasztani. Ötletek tippek kellenének :(
2014. szept. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van szerintem!

1:Ha elkezdessz udvarólni és kialakítani vele egy komolyabbat (ha nem akarod csak úgy elmondani h mit érzel akkor mutasd ki)ha többet akarsz vele lenni akkor keresd töbször.Ha ráér akkor van esély rá h ő is akarja.Ha lemond minden sulin kívüli talit akkor tuti h csak barátnak tart.De ebben az esetben ha kiderűl lehet h többet nem is fog veled barátkozni.Elveszted

2:Ha nem akarod elveszteni akkor csak maradj a barátja és rejtsd el érzéseidet.Ebben az esetben soha nem fog kiderűlni h mit reagált volna.

2014. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. igazából szoktunk találkozni sulin kívül, átjárogatunk egymáshoz de ott sem merek kezdeményezni hasonló okok miatt :'D ettől is félek...hogy túl friendzone xd

2. eddig ez volt de így sem az igazi :(

2014. szept. 30. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

velem hasonló volt. megismertem egy srácot (osztálytársak lettünk gimiben), és hát tetszett, beszélgetni kezdtük, nagyon jó barátok lettünk. egyszer csak feltűnt, hogy beleszerettem. innentől kezdve számomra lehetetlen volt, hogy csak barátként tekintsek rá. úgy döntöttem bevallom neki. elmondtam neki, hogy szeretem és hogy én nem tudok csak a barátja lenni.

eredmény: több, mint 1 éve vagyunk együtt, soha nem voltam még ennyire boldog.

következtetés: ha tényleg mély, komoly, elnyomhatatlan érzelmeket táplálsz a lány iránt, akkor érdemes bevallani, mert a barátságotok úgysem lesz olyan, mint volt, ha egyszer szerelmes vagy belé és csak rá tudsz gondolni. szerintem egy próbát mindenképpen megér. hajrá:)

2014. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elkövettem azt a hibát hogy saját elhatározásomra maradtam csak barát. Ha tényleg olyan jó ember akkor egy megpróbálás után sem fog rosszallóan nézni, ha meg nem akkor egy gonddal kevesebb. Hívd el szerintem valahova, ami nagyon ideális randihely, elég romantikus és ha kialakul a helyzet akkor nem kell átrágódni a kínos beszélgetéseken. Ha,eg csak simán jólérzitek magatokat, azisjó.
2014. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi srácok/lányok! :) akkor szerintem határozott leszek és meglátom mit tehetek az ügyben! leírom majd hogy sikerült
2014. okt. 5. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, időben tudom :D semmi! :D inkább maradtunk barátok és egyáltalán nem bánom
2015. máj. 21. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!