Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randizni a lányt? Légyszíves! *****

Figyelt kérdés

16F

Ma láttam egy eszméletlenül szép lányt, szemeztünk többször is

Annyira megtetszett hogy azt elmagyarázni nem tudom

Valami szikrát megláttam benne amit eddig egy lányba sem

Ez a lány nálam fiatalabb lehet 1 évvel kb., alacsonyabb is, és mellesleg nagyon hasonlít egy lány ismerősömre akit több mint 1 éve nem láttam (ez talán jó indok lenne a megszólításra)

Egész hazaúton csak erre a lányra gondoltam

Képzelődtem is hogy milyen lenne ha randira hívnám, azt a részt mikor először fogom meg a kezét, mikor először csókolom meg stb...majdnem elpigyeredtem:/ (nem tudom milyen szeretve lenni, nagyon szeretethiányos vagyok :( )

Nincs bátorságom az a baj, hogy hívjam el randira? és ha sikerül elhívom hogyan tovább?

Légyszíves segítsetek! :(



2014. okt. 1. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha jót akarsz, sehogy
2014. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia xy vagyok , nagyon megtetszettél nekem és szeretnélek elhíni valaho va ha neked is okés
2014. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb, ha ezt inkább magadba játszod le..sokkal nagyobb az esélye a bénázásnak, ha más segítségeit 'magolod be'.

Elképzeled, hogy mit tudnál neki mondani, nem görcsölsz rá, és az a lényeg, hogy magadat add! De annak tényleg nincs jó vége, ha mások ötleteire hagyatkozol, mert akkor beizgulsz, azon gondolkozol, hogy "jaj mit is írtak, mit mondjak", majd végül odamész, és nem tudsz megszólalni, mert nem jut eszedbe, vagy oda se mész inkább.

2014. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
14%
szia,nagyon tetszel,oszt menjünk moziba oszt menjünk utánna dugni
2014. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Háát szerintem először kérdezd meg azt amit mondtál hogy nem-e az a lány ismerősöd, kezdjetek el beszélgetni, jelöld be facen, aztán megy minden magától... (reméljük)
2014. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda hozzá, mutatkozz be, kérdezd meg a nevét és kérdezd meg hogy meghivhatod-e 1 fagyira, vagy 1 üditőre. és ha elfogadja akkor már a többi könnyen fog menni. sok sikert.
2014. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt amit ide leírtál el is mondhatod neki mert szívből jön :). Ezeket nagyon értékeljük. 15/L
2014. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dionsyia ***** válasza:

Először is higgy egy kicsit magadban. Értékes vagy, a szeretethiányt felejtsd el. A lányok azokra a fiúkra buknak, akik megállnak a lábukon. És erősek és biztos támaszok. Úgyhogy hidd el hogy tudsz ilyen lenni, aztán egyszerűen csak szólítsd meg és hívd el.

És ne játszd le előre a kapcsolatotokat egészen az esküvőig, mert onnan nagy a bukta ha mégsem.

Ez a lány egy lehetőség. Egy szép lehetőség, amit kér veszni hagyni de ha el is szúrod, nem az egyetlen. Úgyhogy húzz bele, varázsold el, ha nem megy akkor meg nyalogasd egy kicsit a sebeid de ne csüggedj, jön az újabb menet a ringben...

2015. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!