Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy ő ilyen típus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő ilyen típus, vagy ezek jelek arra, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
23/L vagyok. Egy hónapig egy spanyol srác lakásában laktam, mert ott voltam cserediák. Megtetszettünk egymásnak és a második héten elkezdődött köztünk valami... Nagyon tetszettem neki, de sokszor volt olyan, hogy a beszélgetés, vagy egyéb tevékenység azzal ért véget, hogy "neki most már tanulni kell". Néha ő is odajött hozzám a lakásban, pl. amikor főztem, vagy mosogattam és megölelt, vagy ilyesmi, de az esetek többségében én mentem oda az asztalához és öleltem/csókoltam meg. Aztán hazajöttem. Már az úton kaptam tőle egy üzenetet, hogy mennyire szenved attól, hogy nem vagyok körülötte többé és szerelmemnek nevezett. Aztán erre én lelkes lettem és invitáltam Magyarországra, de azt mondta, hogy nem lát elfogadható áron repjegyet a közeljövőben, későbbre meg nem mer tervezni az egyetem miatt. Én gondoltam, hogy akkor egyértelmű, hogy nem akar látni többé, de egy fiú barátom azt mondta, hogy szerinte fel kéne ajánlanom, hogy én visszamegyek Spanyolországba, mert nekem rugalmasabb az egyetem. Kis hezitálás után írtam is a srácnak és nagyon örült, hogy visszamegyek, mondta, hogy kifizeti az útiköltség felét... Aztán foglaltunk is repjegyet. Most néha skype-olunk, meg írogatunk facebookon egymásnak. Ő nagyon cuki és mindig mondja, hogy mennyire hiányzom és alig várja, hogy újra lásson, meg még szívecskéket is ír (amit nem néztem volna ki belőle), de mégis úgy érzem, hogy a beszélgetéseket én kezdeményezem inkább és azzal fejeződnek be, hogy ő azt mondja "nekem most dolgom van, mennem kell". Szóval egyértelmű, hogy én teszek ezért a dologért többet és nem tudom eldönteni, hogy jól van-e ez így. Mégiscsak én vagyok a lány. Én nagyon lelkes vagyok, de nem akarom üldözni a szerelmemmel, vagy a terhére lenni, vagy ilyesmi. Szerintetek lehet, hogy ő szimplán ilyen típus, vagy egyértelmű, hogy túl sok vagyok neki?
2014. okt. 5. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen típus, ha szívesen fogad, és tényleg kifizeti az útiköltséged felét akkor valószínű, hogy tényleg látni akar újra. Sztem ne gondolkodd túl ezt az egész dolgot inkább csak élvezd, sok olyan ember van aki nem olyan nyitott, és nem közeledik könnyen az emberek felé :)
2014. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!