Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Most lesz életem talán elsô igazi randevúja. Már 22 vagyok, de még mindig 17-18 nak néznek így egy tôlem kb két évvel fiatalabb srác rám írogatott. Kezdetben úgy 1-2 hónapja azt hittem ugrat most meg írta a héten, hogy találkozzunk. Tegnap a számomat is elkérte. Nekem is tetszik a képek alapján és inteligens a munkái alapján. Nem vagyok szerelmes, de annyira furcsa ez a szituáció mert tényleg kissé idôsebbnek tûnik és komolynak a levelek alapján. Én is találkoznék vele, de félek, ha valami gonoszság ez ellenem akkor egy életre elmegy még a kedvem is tôlük. Bármilyen nevetséges eddig egy se szólított meg és a kortársaim többsége már vagy ötön túl van.
2014. okt. 5. 19:03
 1/3 RRR ***** válasza:

hát talizz vele valami nyilvános helyen

vagy

cukrászdában,teázóban,kávézóban stb

élőben meg tudod majd ítélni milyen is a srác

meztelen képet ne küldj

2014. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) a hely már meg van. Nyilvános és az idô is. Nagyon izgulok. Meztelen képet nem adok magamról, de nem tudom mikor is lenne érdemes rendes képet adni neki, ha tényleg élôben is tetszünk egymásnak. Egyszer adtam valakinek képet azóta se talál találkoztunk (a vonzalom csak egy oldali volt itt nem tudom mi lesz).
2014. okt. 5. 19:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk. Semmirekellônek érzem magam. Most már tényleg nem kellek senkinek. Elegem van az egészbôl. Így fogom leélni az életem. Igazából értelmét se látom. Közösségi ember vagyok, de így se akad senki. Sok helyet bejártam és semmi. Leszãrom az egészet. Tegnap regisztráltam társkeresôre, de szerintem a rendszer kûld üzenetet, mert szinte ugyan azok a szövegek én hülje meg válaszolgatok reménykedve. Nevetséges. Nem görcsölök rá. Igen is meg akarok állapodni, vagy belehalok.
2014. okt. 12. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!