Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap leszólítom, így jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap leszólítom, így jó?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki nagyon tetszik. Reggelente látom amikor megyünk suliba, pont az ellenkező irányba, szal szemben egymással. Holnap leszólítom így: Szia,mindennap látlak így reggelente, és nagyon tetszel. Van kedved ismerkedni?

Na szóval kritikákat! Bejöhet=/? Köszi!



2014. okt. 5. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
"nagyon tetszel. Van kedved ismerkedni" -> szar
2014. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondjak ><?
2014. okt. 5. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én sztem kezdetnek elég egy köszönés is, nem? Lehet h vissza se köszön.. :D
2014. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Vakasáblás" -> Akármit is jelentsen tuti bejön.


Szerintem jó az amit kitaláltál. Olyan kis cukii :3

19/L

2014. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos így, de legelső alkalommal lehet tényleg jobb lenne csak ráköszönni. Aztán ha visszaköszön, akkor másodszor majd lehet már azt, amit kitaláltál. Csak azzal is számolj, hogy reggel ilyenkor gondolom suliba megy (vagy dolgozni, nem tudom, hogy évesek vagytok), szóval ne nagyon tartsd fel, mert biztos siet.
2014. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18, ő biztos fiatalabb 1-2 évvel=) Rövidre fogom, mert én is sietek a suliba=)
2014. okt. 5. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszeni fogsz neki, bármit mondhatsz, hidd el! :D Ezeknek úgyis az a lényeg, hogy külsőre bejössz-e nekik!
2014. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Egyszer egy sorozatban láttam: köszönj neki, légy kedves, mosolygós, dicsérd meg valamijét aztán búcsúzz el. Meg lesz lepődve, hogy ezek után miért hagyod ott, így majd rákérdez. Ha ezt a módot vàlasztod, semmiképp se mondd meg neki, hogy tetszik.

Nem tudom, hogy bejön-e, én lány vagyok és nálam biztos, nekem ez nagyon tetszik. Hajrá, drukkolok :D

2014. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!