Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkozunk, de ő csendesebb és szerintem za a típus, aki ha tetszik neki valaki se mondja el, hanem inkább magában őrlődik.Nagyon tetszik és a csendessége ellenére, elég jókat tudunk beszélgetni( én kicsit beszédesebb vagyok). Nagyon kedvelem. Kezdeményezzek én vagy várjak? Körülbelül egy éve ismerem és volt már róla szó, hogy nagyon bírom és, hogy ő ezt érzi.

2014. okt. 8. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mázlist a srác, bár én is helyes lennék, akkor már rég kezdeményeztek volna nálam a lányok és nem az lenne, hogy még egy kövér lány is rondának nevez és elküld messzire!
2014. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha félénkebb, akkor szerintem adj neki egy kis bátorítást, mondjuk megölelheted, megsimogathatod pl. a hátát, flörtölj vele, aztán remélhetőleg kezdeményez. Ha mégse lépne, akkor akár szerintem el is mondhatod neki az érzéseidet, csak ne ijeszd meg.
2014. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából, ő nem a mai lányok "helyes"-nek nevezett sráca, kicsit pattanásos az arca, pocakja van, nincs kigyúrva meg semmi ilyesmi. Egy nagyon pozitív és értékes embernek tartom, azt szeretem amilyen :)

Természetesen a külső ami megfog, a belső ami megtart szokták mondani, szóval nekem is kívül belül tetszik :D

Számomra fontos, hogy egy srác udvarias legyen, ha lehet a tükörbe ne nézzen többször, mint rám meg ilyesmik :)

2014. okt. 8. 20:29
 4/5 asdgdf válasza:

teljes mértékben egyet értek a második válaszolóval!

kis noszogatás,1 kis célzás és ha látod h nem esik le neki vagy igen csak fél, mondd el h érzel :)

2014. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. okt. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!