Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan 30 év alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 30 év alatti pasi aki 40 év feletti nővel randizott?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,mi volt az első gondolatod amikor randira hívtad a nőt (ha egyáltalán te hívtad)Mit vártál és mit kaptál? Megérte vagy csalódtál? Ki volt a kezdeményező fél és miért?

2014. okt. 12. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen 34 éves nővel voltam együtt 3 évig.
2014. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elárulod,hogy ki kezdeményezett? Megérte?
2014. okt. 15. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

én két éve bagyok együtt a 46 éves nőmmel...ex fitnessmodell, nemhogy gyereke, férje sem volt sosem, egész életében csak bulizott, kiskorától 22 éves koráig versenyszerűen sportolt olyan eredményekkel, hogy európát bejárta, ennek az az eredménye, hogy a mellei, a popója feszesebb, mint egyes mai 20 éveseknek, egyszerűn Isteni...de Őt kifogni és neki megfelelni nem volt egyszerű, de nekem sikerült :) mikor elmondtam a spanoknak, leszóltak és leszólták, mikor bemutattam nekik, mindenki csak szedte össze az állát :DD Stifler mamája tulajdonképp csak sportos, vékony alkatú és átlagos kis mellméretű :)

21/F

2014. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő 41 volt én 17.

Nem volt randi, csak szex.

Tudom nincs köze a kérdéshez, csak menőzni akartam.:DD

Életem legjobb szexuális együttléte volt.!

2014. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 16:07!


A lényeg,hogy megérte.Gondolom a nőnek is. :))

2014. dec. 6. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
szép kis nők lehetnek akik 17-18 évesekkel szexelnek 40 +-ként...
2014. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én meg a [ 38,38,40 ] milf-el voltam együtt [szóval értelemszerűen urva jól néztek ki]. Számomra is hihetetlen a dolog, de tényleg megtörtént, mivel ide írtam.


Kapcsolat nem volt, de hétvégenként mindig összejöttünk egy szex hát nem is tudom mi lenne elég kifejező ehhez, nem is lehet szavakba ölteni, olyan szuper cool volt. Ja amúgy én 22 voltam. Ez ment 5 évig. Aztán ilyen olyan okok miatt szép lassan megszűnt a dolog.

2014. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!