Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók az első randin: mindenkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók az első randin: mindenképpen könnyen kaphatóság?

Figyelt kérdés

Annyi helyen olvastam már ezt, és az egyik barátnőm is ezt mondja, hogy az első randin tilos a csók, előbb ismerjem meg jól a srácot, stb...


Oké, hogy nem vagyok felnőtt, de már 19 vagyok, annyira nem kicsi és nem is tapasztalatlan. Ha velem egykorúakkal vagy idősebbekkel randizok, akik szintén tapasztaltabbak, és már tudjuk egymásról az alap dolgokat, megvan a szikra, akkor úgy érzem, minek várni?

Majd járás közben jobban megismerem, és ha már összejöttünk, hamarabb tudok meg róla dolgokat, mert akkor már nincsenek tabutémák.

És ha már túl vagyunk pár randin és éppen nincs miről beszélgetnünk, kitölthetjük az űrt csókolózással :P


A srác mindenképpen könnyen kaphatónak gondolja a lányt, aki engedi a csókot, és nem veszi komolyan?

Egyáltalán, miért próbálja meg a fiú megcsókolni a lányt, ha abban reménykedik, hogy elhúzódik?


19/L


2014. okt. 17. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám annak.
2014. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sulek Péter ***** válasza:
sztem sem könnyenkaphatóság :) sőt manapság annyira felgyorsult a világ ha nincs csók a fiú még rosszul is érzi magát úgy gondolja nem volt elég jó :(
2014. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi az első randin nem is próbálja megcsókolni a lányt, akkor könnyen a barátzónában köthet ki, amit nyilván egy srác sem akar.
2014. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párommal mi már az első alkalommal csókolóztunk és bizony úgy alakult hogy szex is volt. Ennek már 5 éve és azóta is együtt vagyunk :)


24/L

2014. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen személyfüggő, hogy egy férfi mikor, mit gondol...


A párommal még csak randi sem volt, amikor az ágyában kötöttem ki... és 21 éve együtt vagyunk.

2014. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel bújj vele ágyba, majd ha nem lesz 2. randi akkor jöhetsz ide sírni, hogy milyen szemetek a pasik.
2014. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért a szex egy kicsit más mint egy csók :O
2014. okt. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!