Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Iszonyatosan barátkozós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan barátkozós, közvetlen a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm: 26 éves, kicsit gyerekes, kicsit bohókás, kicsit éretlen, kicsit kislány.

Ő azt mondja, hogy mindenkivel nagyon közvetlen. Hát legutóbb buliból kilépve, valami félrészeg vadidegen elkezdett beszélgetni vele, majd azt mondta elkiséri, a barátnőm persze "jó, gyere". A kapuban persze nem akart megállni az illető, bement volna, ott már ellenállt a barátnőm, erre kisebb dulakodás, lökdösődés lett, végül elkullogott.


Hát én meg majdnem padlót fogtam! De egyszerűen, ahogy másokkal rögtön barátkozik, kötetlenül beszélget, minden pasi félreérti!


Hogy beszéljem ezt meg vele?


2014. okt. 17. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:
+ az eset után csak annyit mondott, hogy ő túlságosan közvetlen, igyekszik majd visszafogni magát
2014. okt. 17. 22:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, sok sikert hozzá. Az exem is ilyen volt... hadd ne mondjam, mi lett a vége.
2014. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tuti megverném egy idő után .
2014. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

majd megtanulja h hogyan kell finoman megértetni velük h a nem az NEM

én is ilyen voltam anno

ma már azért mértékkel vagyok közvetlen ...

2014. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
miért kell mindenkiből kiölni a gyermeki bohóságot? ejj ez a mai világ romlott és poshadt pfejj
2014. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A legjoob barátnöm is ilyen tipusu. De mivel többnyire velem van ìgy tudom kompenzálni a kedvességét :) 19f
2014. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben valami olyasmit mondanék, hogy:

-nekem ez nem oké és nagyon zavar. Vagy valtozik vagy ennyi...

Bár lehet csak simán szakítanod kellene.


"miért kell mindenkiből kiölni a gyermeki bohóságot? ejj ez a mai világ romlott és poshadt pfejj"

Mert ha kedves vagy, akkor csak kihasználnak és belédrúgnak. Mindíg ez szokott lenni.

2014. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Hát, sok sikert hozzá. Az exem is ilyen volt... hadd ne mondjam, mi lett a vége."


kitalálom, megcsalás? :(


---


nem kiölni akarom, de nagyon félek, hogy valami "menőbb" csávóval összeakad, az meg félreérti, ő is elkezd nyomulni, aztán összejöttek.

2014. okt. 17. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
hát de inkább legyek kedves és rugjanak belém 1000en, de cserébe legyen pár ember aki tényleg értékel, mint legyek egy fatuskó akit mindenki csak tiszteletből kedvel
2014. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Talált süllyedt. Ráadásul nem is egyszer, hanem elég sokszor. A mai napig nem tudom, hogy hány emberrel.
2014. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!