Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
buliba táncoltam egy lánnyal de nem beszéltünk sokat csak pár szot ra egy hettel megláttam az utcán es ö is engem elkeztuk bámulni egymást...pár napja beszélünk facen es el akarom hivni találkozni dee szerintem kicsit egy oldalu a dolog mert csak én érdeklodok meg csak egy "veled mizu" se de lehet hogy félénk egy kicsit nem tudom. de attol még egy probát megér nem?

2014. okt. 20. 19:17
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet azt akarja hajtsak érte...(ha nem érdekelném visza se irna)
2014. okt. 20. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen problémázni? Hívd el, és kész. Legrosszabb esetben nemet mond. És akkor mi van?
2014. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
simán hívd el, ha nemet mondd, akkot nemet mondd, egy próbát megér.
2014. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sima ügy, már bejelölheted facebookon, h kapcsolatban vagytok!
2014. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:
kitartás...
2014. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!