Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen legyen az "elso randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az "elso randink"? hova menjunk? ötletek?

Figyelt kérdés
sziasztok, egy 18eves lany vagyok de ez nem zavar altalaban ugyis en hordom a nadragot. parszor mar talalkoztam a fiuval de megis ez olyan hivatalosabb talalka, szoval nincs valami otletetek?

2014. okt. 24. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el sétálni egy parkba.
2014. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Margisziget nagyon nyálas és elcsépelt? Nekem minden alkalommal tetszik. Szerintem az tipikus elsőrandis hely. ;)
2014. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben? Belváros, ott meg egy jó beülős helyet keresni, és lehet csevegni :)
2014. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hulyesegeket irnak.Olyan helyre vidd ahol szorakozni lehet.Akar tobb helyre is.Kajalni.Falat maszni.Bowlingozni.fagyi,suti.

Ha csak parkaba mennetek setalni akkor nemtudnatok mirol beszleni es csak bambaskodnatok.Igy viszont van egy ksiebb program,lesz hova menni,lesz mt csinali,es amia legfontosabb lesz min nevetnie.Pozitiv elmenyekel fejezodik be a randi:) ez az ami fontos :)

2014. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! sajnos tényleg itéletidő van szóval a park és a sétálás kizárva. de a bowling jól hangzik meg egy kávézó is :)
2014. okt. 24. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy elmehetnétek kocsikázni, úgy is esik az eső - ha vidéken laktok -, ha nem, akkor valahová be lehetne ülni és dumálni az élet nagy dolgairól, s utána kettőtökről a továbbiakról! :D


A szalagavatóra majd hívd el! ;)

2014. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!