Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a kettő közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kettő közül melyik étterembe vigyem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Amit rólunk tudni kell: 18 évesek vagyunk, 1,5 éve járunk és nincs most semmi különleges esemény, csak nincs rá máskor idő.

1.: Trófea Grill [link] (korlátlan étel- és italfogyasztás, de egyszerűbb ételek és helyszín)

2.: NIKA Restaurant [link] (sokkal kimértebb, elegánsabb, azonban félek, hogy kinéznének minket a fiatal korunk miatt)


2014. okt. 24. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve a 2. helyen mindenképp bort illik inni?
2014. okt. 24. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
2.
2014. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Trófeában nem lesz romantikus hangulat, az biztos. Én oda nem szívesen mennék a párommal kettesben.

Nem fognak titeket kinézni amúgy, mi 20 évesek vagyunk, három éve vagyunk együtt, és az első évfordulónk óta többször voltunk már étteremben, egyszer sem néztek ki, pedig voltunk már elég puccos helyen is. :)

2014. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénz beszél a puccos helyen pedig főleg.
2014. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként tudtok valami jobb helyet mondani hasonló árkategóriában?
2014. okt. 24. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
én a Nikát javaslom, és sehol se kötelező bort inni, a Trófea az nem túl meghitt, sablonos, voltam ott anno pasimmal, nem volt egy nagy szám, rengeteg ember, lehet össze-vissza zabálni, Nika jobb lesz
2014. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!