Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kicsit csúnyácska...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kicsit csúnyácska csaj, állandóan engem néz, de nekem azért tetszik egy kicsit főleg a segge, mert az oltári, többi srác kiröhögi mindig, ezért nem merek oda menni, cikiznének engem is szerintem. Nincs valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 16:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%

szerintem menj oda nyugodtan, és ne érdekeljen, hogy az a sok hülye mit mond! Ha cikiznek, mondd meg nekik, hogy törödjenek a saját dolgukkal. Hajrá!:)

22/L

2010. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
11%
ne menj oda, valszeg kib@szott ronda szóval bottal se érj hozzá
2010. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
zacskót a fejére azt ucu neki
2010. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nem ronda , csak nem plázacica stílus , az a baj nem lenne egyszerü mert 11. es vagyok és hát a cikizés itt fájhat
2010. jan. 25. 16:57
 5/35 anonim ***** válasza:
61%

mit akarsz a seggével ? szarjon rád?

szerintem hagyd a csajt , úgyis csak csalódna benned, csak kihasználnád....

L.25

2010. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%

A cikizés az ostoba emberek fegyvere.

Ha okos vagy akkor leszarod mit mondanak neked.

minden csoda 3 napig tart.

2010. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
16:59 miböl gondolod ?
2010. jan. 25. 17:05
 8/35 anonim ***** válasza:
89%
ha neked tetszik és úgy érzed, hogy meg tudnád szeretni akkor nem értem mért hallgatsz a haverjaidra. cikiznének emiatt... egészségükre. aztán majd te röhöghetsz rajtuk ha a sok plázacica félrek*rmellettük, a te barátnőd mert mindent megad amiről ők csak álmodhatnak. ne legyél felszínes birka.
2010. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
Ha akkora balf@sz,és felszínes par@szt vagy,hogy mások véleménye alapján választasz párt,akkor nem tudlak sajnálni!Ha Neked tetszik az a csaj,és szimpatikus,akkor mire vársz???Neked miért mások mondják meg,mit tegyél,és mit ne?Szedd össze magad,és próbálkozz be nála,persze csak akkor,ha meg is tudod becsülni,és cseppet több benned az intelligencia,mint a körülötted levő emberekben!
2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
hogyne tudnám megbecsülni, de azért teis tudod nem valami jó ha cikizik az embert sokáig... nemcsak erre a témára értve
2010. jan. 25. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!