Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác (25), szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác (25), szeretném jobban megismerni. Szerintetek ha csak úgy bejelölöm facebookon és beszélgetek vele az jó ötlet? Vagy inkább derítsem ki hova jár bulizni és ott próbálkozzak személyesen?

Figyelt kérdés

Tetszik egy rác, pontosabban szeretném jobban megismerni, beszélgetni vele. Még régről ismerem, de inkább látásból. Pár haverját viszont közelebbről, ők régen osztálytársaim voltak, középsuliban.

Nem szeretném csak úgy bejelölni facebookon és ráírni, mert szerintem igen is a srácnak kell megtennie az első lépést, de úgy érzem ha írogatnék neki, hogy mi újság stb. tuti azt gondolná nyomulok és látatlanba lehet egyből lerázna.

Valahogy sosem futok össze vele szórakozóhelyen, sörözőkben stb. bár akkor is lehet a sarokból bámulnám :D és nem mernék odamenni.

Szerintetek csak jobb lenne bejelölni és dumálgatni vele, vagy inkább kérdezzem meg a haverjait merre szoktak járni és akkor ott hátha összefutunk?

Tudom, hogy nyuszi vagyok! :D De nem szeretném ha azt gondolná, hogy csak egy könnyen kapható csajszi vagyok..és nekem ebből a facebookos ismerkedésből ez jut az eszembe mindig. Plusz ráadásul lehet be se jövök neki és egyből leépítene látatlanban.

L/25



2014. okt. 28. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Felsoroltad az érveket, akkor már inkább kérdezd meg a közös ismerőseiteket hogy hova járnak és menj te is, aztán alakul.
2014. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
irjá rá , 1x élsz , bejelölöd isminek , elfogja fogadni
2014. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy közös ismit kérdezz meg róla...hátha visszamondja a srácnak h szimpi vagy neki,és megkeres ő
2014. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!