Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talán túl nagy a korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán túl nagy a korkülönbség? Vagy ígyis akarhat?

Figyelt kérdés

Én majdnem 18,Ő 32!

2 hete ismerkedtem meg vele(közös üdüléskor találkoztunk)én a családommal voltam,ő a haverjaival.De mivel úgymond 1 "bandába"tartoztunk mert h csoportos utazás volt,így sokat lógtunk együtt.Egyfolytában bámult,buliztunk,táncoltunk,és egyik buli után behívott a szobájába merth "ott folytatódik a buli".Nem mentem be mert anyukám ígyis rossz szemmel nézte hogy annyit vagyunk együtt!

Mióta hazajöttünk váltottunk néhány e-mailt,ott is flörtöltünk stb...Az iwiw-je szerint kapcsolatban van,de abban a 6 napban nemigazán úgy viselkedett...Mit akar vajon tőlem?Egyátalán akarhat egy 32 éves férfi egy majdnem 18 éves lánytól?

bocs,hogy kicsit hosszúra sikerült:$

előre is köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 25. 22:03
 1/7 anonim válasza:
100%

A liliomtiprás nem szép dolog, s egy kivénhedt 3*nál ez lehet annak a jele, hogy szvesen elvenné tőled, amid most még megvan.

Ha viszont valójában szeretitek egymást, akkor semmi baj.

2010. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már az első sorból egyértelmű volt mindenkinek. le akar feküdni veled. azon mosolyogtam, hogy a szobájában folytatódik a buli és neked mégse esett le a dolog :)

ugy látom te még elég érettlen lányka vagy ha ennyire nem tudod hogy működik a világ. semmiképp sem javaslom neked a 32 éves lilomtiprót

2010. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
persze h akarhat vmit...csak nem mind1 h mit, ismerkdj meg vele ha úgyérzed azt akarod és ő is...és majd kiderül mennyire iletek össze meg stb...:)
2010. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pontosan értettem,hogy miért hívott be,írtam is hogy nemmentem be mert tuti botrány lett volna belöle...egyébként sztem egyátalán nnvagyok éretlen meg semmi az előző pasim is 26 volt:)

azért köszi

2010. jan. 25. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

HOgy lenne mar 18 evesen lilomtipras?

Na mindegy, az vakacio volt, es nem volt ott a noje, es bulizni akart, nemcsodalom, hogy anyukad rossz szemmel nezte, hogy viselkedhetett igy elottuk? tiszteletlenseg!

na mindegy, nem erkolcscsoszkodni akarok, de szerintem is csak meg akar dugni

2010. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elözövel értek eggyet, nem lehet tiprás... emberek, gondolkozzatok... a magyar ptk szerint és most nem idézek, 15.életév betöltése tán azaz a 15 év napjától már nem számít tiprásnak... gógyi? amúgy meg nyugodtan bemehettél volna... nem támogatás és nem is ellenzés... de tulajdonképpen szerintem 18 évesen csinálhatsz amit akarsz, hogy a szülök "vaskalaposak" arról meg ők tehetnek... leszámítva az előzőekből hogy valószínű az előző párod 26....
2010. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát anyuék egyátalán nem vaskalaposak,szigorúak meg semmi,de azért mégiscsak családi vakáció volt...:D

nemakartam ilyennel elrontani...egyébként már bánom,hogy nem mentem be...:D

2010. jan. 26. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!