Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány hogyan "jelezze "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan "jelezze " egy fiúnak , ha tetszik neki?

Figyelt kérdés
Van egy fi aki tetszik és nem tudom , hogy milyen nonverbális , illetve verbális "jeleket küldjek "neki ,hogy közeledjek felé úgy , hogy nem legyen kínos ha m,égsem egyformán érzünk egymás iránt? (ő is szokott "jeleket küldeni"

2014. okt. 29. 17:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:) igen ,de így is találkozgatunk ,csak nem tudom , hogy úgy néz -e rán , mint egy barátra , vagy...
2014. okt. 29. 17:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Nos, mondd el neki, hogy tetszik, de ne valami közösségi oldalon, mert ha nem jön össze a dolog, nagy gáz lehet belőle. És jelek: "véletlenül" érj hozzá a kezéhez, vagy karjához, dicsérd meg az öltözékét(de csak ha tényleg úgy is gondolod), stb.
2014. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :3
2014. okt. 29. 19:06
 14/17 anonim válasza:
nezd sokat, es ha szemben all veled nezz a szemebe ha tenyleg teccik neked akk igy eszre fogja venni,es elvileg elkene piruljon v zavarba jojon de am ha te is tetszel neki akkor nyilvan nez...en anyit neztem azt a csajt aki nekem tettszik h vegul megcsokolt :)
2014. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2014. nov. 9. 08:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Bárhol tökéletes.

Sms, fb, e-mail, skype, bárhol!!!

"Szia. Tetszel."

Kommunikáció.

2014. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jelöld be a Facebook-on, és kezdjetek levelezgetni és ha találkozol vele akkor beszélgess vele, keress közös barátokat stb...
2014. dec. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!