Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy az osztálytársam újra belémszeressen?

Figyelt kérdés

12 és fél éves vagyok. 7. osztályba járok. az egyik osztálytársam elég régota udvarolgat, és eddig nem tetszett nekem a srác. de most már igen, és gondoltam veszek neki egy cwsokit, amire ráírtam hogy: sok szeretettel adom neked kedvenc csokimat. és azóta nem nagyon udvarol. és van egy osztálytársnőm, akibe minden fiú szerelmes, és most ő is szerelmes egy nagypn kicsit belé. pl. egyszer, amikor zeneelmélet óránk volt, úgy ültünk, hogy az a fiú, egyik osztálytársnőm, az a lány, akibe szinte mindenki szerelmes és én. és annak a lánynak, aki... tehát neki le volt kicsit csúszva a gatyája, és ezért kilátszott picit a bugyija. és a fiú hátrafordult és látta a lány bugyiját, és a mellette ülő osztálytársnőnknek mondta, hogy le van csúszva a mellette ülő osztálytársnőd gatyája. és amikor odanézett még egszer a fiú, nagyon elpirult.


és én nagyon szeretem őt, meg is halnék érte, de ő már nem annyira engem. és amúgy is kicsit félénk, szóval még soha nem mondta, hogy szeret, de nagyon látszik, hogy udvarol.


szóval a kérdésem:


mit tegyek, hogy az osztálytársam elfelejtse azt a lányt(amúgy az a lány eléggé kihasználja a fiúkat), és újra udvaroljon nekem?



2014. okt. 29. 19:18
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én fiú vagyok. Annyi idős mint te. Szólítsd meg, esetleg hívd őt el valahova. Ha ez nem vállik be akkor a pasimágnes barátnőd tetszik neki és kész.
2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anna? :DDD
2014. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi???
2014. nov. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!